kobitar pokor aru mur koni :: Assamese New Sex Story

007

Rare Desi.com Administrator
Staff member
Joined
Aug 28, 2013
Messages
68,487
Reaction score
440
Points
113
Age
37
//asus-gamer.ru কবিতা গুৱাহাটীৰ এটা ব্যক্তিগত প্রতস্থানৰ ৰিচেপচনিস্ট। তাইক দেখিলে যিকোনো পুৰুষৰ মনলৈ কামনাৰ ধল আহে। তাইৰ লগত মোৰ চিনা্কি এজন বন্ধুৰ যোগেদি। তাই গুৱাহাটিত এটা ভাড়া ঘৰত আৰু এজনী বান্ধৱীৰ সতে থাকে। মোৰ অফিচৰ কাষতে তাইৰ অফিচ। আমাৰ প্রায়ে হয়। মই জনাত তাইৰ কোনো বয় ফ্রেন্ড নাই। আমাৰ মাজত প্রায় ধেমালিতে কামোৰ দিয়া দি থাকে। কেতিয়াবা সীমা চেৰাই যায়।
তাই দেখাত থিক ব'গা নহয়, বুকু খন ৩২ জোঙ্গা নাক, ক্ষিণ ওখই প্রায় ৫ ফুট ৪ ইঞ্চি। চুলি খিনি কোমল ফিৰ-ফিৰিয়া আৰু চিধা। হাত- ভৰিৰ আঙ্গুলি বোৰ লিহিৰি লিহিৰি, ভৰিৰ আঙ্গুলিত আঙ্গঠি পিন্ধে। নখবোৰ চুটি প্রায় ক'লা নেইল পলিশ বব্যাহাৰ কৰে। চকুত কাজল নিয়মীয়াকৈ লয়। নাকত সৰু ফুলি এটা পিন্ধে। সধাৰণতে তাই ৱেস্টাৰন ফৰমেল পিন্ধে। মুঠতে প্রথম দেখাতে তাইক সেক্সী বুলি ক'ব পাৰি।সেইদিনা শনীবাৰ আছিল। সময় প্রায় সন্ধ্যা ৭ বাজো বাজো। আমাৰ অফিচ চুটি কেতিয়াবাই হ'ল। কিন্তু এজাক বৰষুণে ঘৰলৈ যাব নোৱাৰা কৰি পেলাছিল। প্রয় ৭-৩০ মানত বৰষুণ এৰিলত ঘৰলৈ বুলি যাবলৈ বাইক স্টাৰত দিবলৈ লৈ দেখিলো ৰাস্তাত এককাল পানী। কি কৰো ভাবি থাকো্তেই কোনোবাই মোৰ নাম কাঢ়ি মতা শুনিলো। ঘূৰি চাই দেখো কবিতা। পিন্ধি থকা স্কাৰটটো আঠু লৈ্কে কোচাই এহাতত চেন্দেল আৰু বেগ লৈ আসহায় হৈ মোক মাতিছে।
"জিতদা আপুনি ঘৰলৈ যাবনেকি? চাওকচোন বৰষোণৰ মাজত কি কৰো ভাবি পোৱা নাই! অফিচ চুটি কেতিয়াবাই হ'ল আকলে আকলে বাৰান্দাত ৰৈ আ'টো লৈ বাট চাই থাকোতে ইম্মান দেৰি হ'ল"
"এৰা! মই ঘৰলৈ যাব ওলাইছো, তুমি জানো ইম্মান পানীত আ'টো পাবা?"
"জানো! ইফালে ৰুম মেট জনীও নাই, ঘৰলৈ গৈছে! আপুনি বেয়া নাপায় যদি মোক আল'প আগবঢ়াই দিবনেকি?"
"থিক আছে ব'লা।"
কবিতাক বাইকত তোলি মই লাহে লাহে পানীৰ মাজেৰে আগবাঢ়িবলৈ ধৰিলো। তেনেতে পিচফালৰ পৰা আহা গাঢ়ি এখনে আমাৰ গাত পানী চটিয়াই পাৰ হৈ গ'ল। দুয়ো তিতি জুৰুলি জুপুৰি হ'লো।
প্রায় ১ ঘন্টাৰ পিচত আমি গৈ কবিতাৰ ৰুম পালো। তেতিয়াই আকৌ শিলাবৃস্টি আৰম্ভ হৈছিল। মই কি কৰো থিক কৰিব নোৱাৰি থমকি ৰলো। তেনেতে কবিতাই ক'লে
"জিতদা বৰষুণ জাক বেছি জোৰকৈ দিছে, আপুনি ভিতৰতে আলপ ৰৈ দিয়ক।"
মই ভিতৰলৈ তাইৰ পিছে পিছে গলো, লাইট টো জলাই তাই ভিতৰলৈ গ'ল। অলপ সময়ৰ পিছত হাতত এখন টাৱেল লৈ পুনৰ আহিল। তেতিয়াহে মই তাইক ভালকৈ দেখিলো। তাই সম্পূণ ৰূপে তিতিছিল। তাইৰ আঠুৰ অলপ তলত পৰা স্কাৰ্টটো তাইৰ সুদৌল নিতাম্বত লিপিত খাই পৰিছে। তাইৰ সুগঢ়ি নিতাম্বই
তাইৰ খোজত আন্দোলিত হৈ এক ল'হৰ তুলছে। তাইৰ বগা কামিজটো তিতি গুলপীয়া বক্ষ্ব বন্ধনী জিলিকি পৰিছে।
তেনেতে তাইৰ চকুৱে চকুৱে পৰা্ত তাইৰ গাল দুখান লাজত ৰঙ্গা পৰি গল, আৰু মোক ক'লে
" আপুনি গাটো মোচি লওক মই আপুনাক পিন্ধিবলৈ কিবা এটা দি আছো।"
সেই বুলি তাই পুনৰ ভিতৰলৈ গ'ল। মই দেখিলো যে তাইৰ গাৰ পৰা পনী পৰি মজিয়াখন পিচল হৈ পৰিছে। তেনেতে তাই ভিতৰৰ পৰা হাহি হাহি হাতত এখন দাংগৰ গামোচা লৈ মোৰ ফালে আহিল,
" জিতদা আপুনাক পিন্ধাবলে মোৰ ৰূমত এখনৰ বাহিৰে একো নাই, আধা নাংথা হৈ থাকিব লাগিব ..।"
"মই লাজ নকৰো, পিছে তোমি নকৰি্লেই হ'ল"
মই তাইৰ পৰা গামোচা খন লওতে তাইৰ ফুৰফুৰীয়া গাৰ গো্নধাটো মোৰ নাকত লাগিল।
 

sabbu

New Member
Joined
Feb 8, 2019
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Age
25
//asus-gamer.ru কবিতা গুৱাহাটীৰ এটা ব্যক্তিগত প্রতস্থানৰ ৰিচেপচনিস্ট। তাইক দেখিলে যিকোনো পুৰুষৰ মনলৈ কামনাৰ ধল আহে। তাইৰ লগত মোৰ চিনা্কি এজন বন্ধুৰ যোগেদি। তাই গুৱাহাটিত এটা ভাড়া ঘৰত আৰু এজনী বান্ধৱীৰ সতে থাকে। মোৰ অফিচৰ কাষতে তাইৰ অফিচ। আমাৰ প্রায়ে হয়। মই জনাত তাইৰ কোনো বয় ফ্রেন্ড নাই। আমাৰ মাজত প্রায় ধেমালিতে কামোৰ দিয়া দি থাকে। কেতিয়াবা সীমা চেৰাই যায়।
তাই দেখাত থিক ব'গা নহয়, বুকু খন ৩২ জোঙ্গা নাক, ক্ষিণ ওখই প্রায় ৫ ফুট ৪ ইঞ্চি। চুলি খিনি কোমল ফিৰ-ফিৰিয়া আৰু চিধা। হাত- ভৰিৰ আঙ্গুলি বোৰ লিহিৰি লিহিৰি, ভৰিৰ আঙ্গুলিত আঙ্গঠি পিন্ধে। নখবোৰ চুটি প্রায় ক'লা নেইল পলিশ বব্যাহাৰ কৰে। চকুত কাজল নিয়মীয়াকৈ লয়। নাকত সৰু ফুলি এটা পিন্ধে। সধাৰণতে তাই ৱেস্টাৰন ফৰমেল পিন্ধে। মুঠতে প্রথম দেখাতে তাইক সেক্সী বুলি ক'ব পাৰি।সেইদিনা শনীবাৰ আছিল। সময় প্রায় সন্ধ্যা ৭ বাজো বাজো। আমাৰ অফিচ চুটি কেতিয়াবাই হ'ল। কিন্তু এজাক বৰষুণে ঘৰলৈ যাব নোৱাৰা কৰি পেলাছিল। প্রয় ৭-৩০ মানত বৰষুণ এৰিলত ঘৰলৈ বুলি যাবলৈ বাইক স্টাৰত দিবলৈ লৈ দেখিলো ৰাস্তাত এককাল পানী। কি কৰো ভাবি থাকো্তেই কোনোবাই মোৰ নাম কাঢ়ি মতা শুনিলো। ঘূৰি চাই দেখো কবিতা। পিন্ধি থকা স্কাৰটটো আঠু লৈ্কে কোচাই এহাতত চেন্দেল আৰু বেগ লৈ আসহায় হৈ মোক মাতিছে।
"জিতদা আপুনি ঘৰলৈ যাবনেকি? চাওকচোন বৰষোণৰ মাজত কি কৰো ভাবি পোৱা নাই! অফিচ চুটি কেতিয়াবাই হ'ল আকলে আকলে বাৰান্দাত ৰৈ আ'টো লৈ বাট চাই থাকোতে ইম্মান দেৰি হ'ল"
"এৰা! মই ঘৰলৈ যাব ওলাইছো, তুমি জানো ইম্মান পানীত আ'টো পাবা?"
"জানো! ইফালে ৰুম মেট জনীও নাই, ঘৰলৈ গৈছে! আপুনি বেয়া নাপায় যদি মোক আল'প আগবঢ়াই দিবনেকি?"
"থিক আছে ব'লা।"
কবিতাক বাইকত তোলি মই লাহে লাহে পানীৰ মাজেৰে আগবাঢ়িবলৈ ধৰিলো। তেনেতে পিচফালৰ পৰা আহা গাঢ়ি এখনে আমাৰ গাত পানী চটিয়াই পাৰ হৈ গ'ল। দুয়ো তিতি জুৰুলি জুপুৰি হ'লো।
প্রায় ১ ঘন্টাৰ পিচত আমি গৈ কবিতাৰ ৰুম পালো। তেতিয়াই আকৌ শিলাবৃস্টি আৰম্ভ হৈছিল। মই কি কৰো থিক কৰিব নোৱাৰি থমকি ৰলো। তেনেতে কবিতাই ক'লে
"জিতদা বৰষুণ জাক বেছি জোৰকৈ দিছে, আপুনি ভিতৰতে আলপ ৰৈ দিয়ক।"
মই ভিতৰলৈ তাইৰ পিছে পিছে গলো, লাইট টো জলাই তাই ভিতৰলৈ গ'ল। অলপ সময়ৰ পিছত হাতত এখন টাৱেল লৈ পুনৰ আহিল। তেতিয়াহে মই তাইক ভালকৈ দেখিলো। তাই সম্পূণ ৰূপে তিতিছিল। তাইৰ আঠুৰ অলপ তলত পৰা স্কাৰ্টটো তাইৰ সুদৌল নিতাম্বত লিপিত খাই পৰিছে। তাইৰ সুগঢ়ি নিতাম্বই
তাইৰ খোজত আন্দোলিত হৈ এক ল'হৰ তুলছে। তাইৰ বগা কামিজটো তিতি গুলপীয়া বক্ষ্ব বন্ধনী জিলিকি পৰিছে।
তেনেতে তাইৰ চকুৱে চকুৱে পৰা্ত তাইৰ গাল দুখান লাজত ৰঙ্গা পৰি গল, আৰু মোক ক'লে
" আপুনি গাটো মোচি লওক মই আপুনাক পিন্ধিবলৈ কিবা এটা দি আছো।"
সেই বুলি তাই পুনৰ ভিতৰলৈ গ'ল। মই দেখিলো যে তাইৰ গাৰ পৰা পনী পৰি মজিয়াখন পিচল হৈ পৰিছে। তেনেতে তাই ভিতৰৰ পৰা হাহি হাহি হাতত এখন দাংগৰ গামোচা লৈ মোৰ ফালে আহিল,
" জিতদা আপুনাক পিন্ধাবলে মোৰ ৰূমত এখনৰ বাহিৰে একো নাই, আধা নাংথা হৈ থাকিব লাগিব ..।"
"মই লাজ নকৰো, পিছে তোমি নকৰি্লেই হ'ল"
মই তাইৰ পৰা গামোচা খন লওতে তাইৰ ফুৰফুৰীয়া গাৰ গো্নধাটো মোৰ নাকত লাগিল।
Baakikhini ?
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 0)


Online porn video at mobile phone


ଗିହା ଗପপাপিয়া চোদার মজার গল্পsasuma ko ragadkar choda xxx videoAjnabi se chudaiకోడలు చీరలో నడుము మడత మామా దెంగులాటবাবা আমকে চুদুন না দয়া করেमजदूरन चुदाईbur dikhanewali hindiசாந்தி தந்த பால்அம்மா வெளிநாடு கால் கதை முலைதங்கச்சி என் சுன்னியை பிடித்துlahan bahinichi zate kadhun dili marathi sex kathaChitthi koothiyai naan kilithen .comdesi-bhabhi-sheetal-leaked-personal-videos-35-videos-1400-picsகாம கதைகள் சித்தி குதி நக்குதல்tamil kamaverikadhaikalடாக்டர் கன்னி கழிக்கும் காம கதைகள்দুই বান্ধবীর চোদন দীপুFufa ji ne mujhe aur mummy ko chodaநண்பனின் மனைவியை ஓக்கHemaki bad room me chut mar video hindiमेरा चुदक्कङ परिवार की चुदाई की कहानियाँbangla sexey boudir chular khopar bangla golpo chotiஅம்மா சூத்தில்पहिल्यांदा पुच्ची पाहिलीtalugu forums story sअदल बदल के मेरी चूत चुदवाई पति नेमूत पीकर चूत का मजाmaruvadu kunam latest tamil stortಆಂಟಿಯ ತಿಕ ನೆಕ್ಕಿದ್ದುமதி அண்ணி புண்டைta Tamil mamiyar marumagan kamakathaikalவித்தியாசமான காம கதைகள்அம்மா மகன் மோகன் காம்கதைமுடங்கிய கணவருடன் சுவாதியின் வாழ்க்கை பகுதி 8ஆர்மிக்காரன் பொண்டாட்டி காமகதைপাড়ার ভাবী চুদার গলপ শীতের রাতেदीदी चुद गई रंडी की तरहपती के दोस्त ने जमके चोदाகாமக்களஞ்சிய கதைகள்Akka enna vadana sexमजदूरन की antarvsanaAssamese sex story বৰমা চুদাதமிழ் காம கதை தங்கை பள்ளிमामीची गांडीत काळा लंडஅண்ணி சூத்தூ அருமை கதைகள்solti ki jabardasti sex videoWww shemale guptang kitana lamba hota haichudaikaandఅక్క అమ్మ నాన్న పూకు పెదాలుകുനിച്ചു നിർത്തി ചുരിദാർ താഴ്ത്തി അടിച്ചു indian sexstoriesமுடங்கிய கணவருடன் சுவாதியின் வாழ்க்கை – 26মাল আৰু যোনিআমার প্রথম কুমারীত্ব বিসর্জনசித்தியின் சிவந்த பருப்புপরিবার কাম ১ চটিபாபி காமகதைள்பாஸ்மார்க் sex storyമലയാളം ഹോസ്റ്റിൽ sax vidioBus li aunty jothe journey kannada sex storyখিস্তি বলে চুদা দেওয়ার গল্পஅன்பளிப்பு கணவரின் உத்யோக உயர்விற்கு காமகதைঅসমীয়া যৌন গল্পपड़ोसी भाभी की पहली बार गाड मारी हिंदीతెలుగు ఆటి సెక్సుmami pundai teluguపాలు తాగను తెలుగు Sex కథmanaiviyai vaiththu our suthatam kamakathaikalwwwe.அம்மாவின் பிளந்த சூத்து காமகதைదాన్ని దెంగాలనిSoothu pee Tamil sex storiesTag utha K roz chudai karwati hu story oxisspBhartiya muligalti se naukrani chudi storyભોસ નો દાણોஅம்மாவிடம் லோ ஹிப் கட்ட சொன்ன புண்டைவெறி மாமியார் கதைகள்অসমীয়া যৌন গল্প