kobitar pokor aru mur koni :: Assamese New Sex Story

007

Rare Desi.com Administrator
Staff member
Joined
Aug 28, 2013
Messages
68,481
Reaction score
536
Points
113
Age
37
//asus-gamer.ru কবিতা গুৱাহাটীৰ এটা ব্যক্তিগত প্রতস্থানৰ ৰিচেপচনিস্ট। তাইক দেখিলে যিকোনো পুৰুষৰ মনলৈ কামনাৰ ধল আহে। তাইৰ লগত মোৰ চিনা্কি এজন বন্ধুৰ যোগেদি। তাই গুৱাহাটিত এটা ভাড়া ঘৰত আৰু এজনী বান্ধৱীৰ সতে থাকে। মোৰ অফিচৰ কাষতে তাইৰ অফিচ। আমাৰ প্রায়ে হয়। মই জনাত তাইৰ কোনো বয় ফ্রেন্ড নাই। আমাৰ মাজত প্রায় ধেমালিতে কামোৰ দিয়া দি থাকে। কেতিয়াবা সীমা চেৰাই যায়।
তাই দেখাত থিক ব'গা নহয়, বুকু খন ৩২ জোঙ্গা নাক, ক্ষিণ ওখই প্রায় ৫ ফুট ৪ ইঞ্চি। চুলি খিনি কোমল ফিৰ-ফিৰিয়া আৰু চিধা। হাত- ভৰিৰ আঙ্গুলি বোৰ লিহিৰি লিহিৰি, ভৰিৰ আঙ্গুলিত আঙ্গঠি পিন্ধে। নখবোৰ চুটি প্রায় ক'লা নেইল পলিশ বব্যাহাৰ কৰে। চকুত কাজল নিয়মীয়াকৈ লয়। নাকত সৰু ফুলি এটা পিন্ধে। সধাৰণতে তাই ৱেস্টাৰন ফৰমেল পিন্ধে। মুঠতে প্রথম দেখাতে তাইক সেক্সী বুলি ক'ব পাৰি।সেইদিনা শনীবাৰ আছিল। সময় প্রায় সন্ধ্যা ৭ বাজো বাজো। আমাৰ অফিচ চুটি কেতিয়াবাই হ'ল। কিন্তু এজাক বৰষুণে ঘৰলৈ যাব নোৱাৰা কৰি পেলাছিল। প্রয় ৭-৩০ মানত বৰষুণ এৰিলত ঘৰলৈ বুলি যাবলৈ বাইক স্টাৰত দিবলৈ লৈ দেখিলো ৰাস্তাত এককাল পানী। কি কৰো ভাবি থাকো্তেই কোনোবাই মোৰ নাম কাঢ়ি মতা শুনিলো। ঘূৰি চাই দেখো কবিতা। পিন্ধি থকা স্কাৰটটো আঠু লৈ্কে কোচাই এহাতত চেন্দেল আৰু বেগ লৈ আসহায় হৈ মোক মাতিছে।
"জিতদা আপুনি ঘৰলৈ যাবনেকি? চাওকচোন বৰষোণৰ মাজত কি কৰো ভাবি পোৱা নাই! অফিচ চুটি কেতিয়াবাই হ'ল আকলে আকলে বাৰান্দাত ৰৈ আ'টো লৈ বাট চাই থাকোতে ইম্মান দেৰি হ'ল"
"এৰা! মই ঘৰলৈ যাব ওলাইছো, তুমি জানো ইম্মান পানীত আ'টো পাবা?"
"জানো! ইফালে ৰুম মেট জনীও নাই, ঘৰলৈ গৈছে! আপুনি বেয়া নাপায় যদি মোক আল'প আগবঢ়াই দিবনেকি?"
"থিক আছে ব'লা।"
কবিতাক বাইকত তোলি মই লাহে লাহে পানীৰ মাজেৰে আগবাঢ়িবলৈ ধৰিলো। তেনেতে পিচফালৰ পৰা আহা গাঢ়ি এখনে আমাৰ গাত পানী চটিয়াই পাৰ হৈ গ'ল। দুয়ো তিতি জুৰুলি জুপুৰি হ'লো।
প্রায় ১ ঘন্টাৰ পিচত আমি গৈ কবিতাৰ ৰুম পালো। তেতিয়াই আকৌ শিলাবৃস্টি আৰম্ভ হৈছিল। মই কি কৰো থিক কৰিব নোৱাৰি থমকি ৰলো। তেনেতে কবিতাই ক'লে
"জিতদা বৰষুণ জাক বেছি জোৰকৈ দিছে, আপুনি ভিতৰতে আলপ ৰৈ দিয়ক।"
মই ভিতৰলৈ তাইৰ পিছে পিছে গলো, লাইট টো জলাই তাই ভিতৰলৈ গ'ল। অলপ সময়ৰ পিছত হাতত এখন টাৱেল লৈ পুনৰ আহিল। তেতিয়াহে মই তাইক ভালকৈ দেখিলো। তাই সম্পূণ ৰূপে তিতিছিল। তাইৰ আঠুৰ অলপ তলত পৰা স্কাৰ্টটো তাইৰ সুদৌল নিতাম্বত লিপিত খাই পৰিছে। তাইৰ সুগঢ়ি নিতাম্বই
তাইৰ খোজত আন্দোলিত হৈ এক ল'হৰ তুলছে। তাইৰ বগা কামিজটো তিতি গুলপীয়া বক্ষ্ব বন্ধনী জিলিকি পৰিছে।
তেনেতে তাইৰ চকুৱে চকুৱে পৰা্ত তাইৰ গাল দুখান লাজত ৰঙ্গা পৰি গল, আৰু মোক ক'লে
" আপুনি গাটো মোচি লওক মই আপুনাক পিন্ধিবলৈ কিবা এটা দি আছো।"
সেই বুলি তাই পুনৰ ভিতৰলৈ গ'ল। মই দেখিলো যে তাইৰ গাৰ পৰা পনী পৰি মজিয়াখন পিচল হৈ পৰিছে। তেনেতে তাই ভিতৰৰ পৰা হাহি হাহি হাতত এখন দাংগৰ গামোচা লৈ মোৰ ফালে আহিল,
" জিতদা আপুনাক পিন্ধাবলে মোৰ ৰূমত এখনৰ বাহিৰে একো নাই, আধা নাংথা হৈ থাকিব লাগিব ..।"
"মই লাজ নকৰো, পিছে তোমি নকৰি্লেই হ'ল"
মই তাইৰ পৰা গামোচা খন লওতে তাইৰ ফুৰফুৰীয়া গাৰ গো্নধাটো মোৰ নাকত লাগিল।
 

sabbu

New Member
Joined
Feb 8, 2019
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Age
25
//asus-gamer.ru কবিতা গুৱাহাটীৰ এটা ব্যক্তিগত প্রতস্থানৰ ৰিচেপচনিস্ট। তাইক দেখিলে যিকোনো পুৰুষৰ মনলৈ কামনাৰ ধল আহে। তাইৰ লগত মোৰ চিনা্কি এজন বন্ধুৰ যোগেদি। তাই গুৱাহাটিত এটা ভাড়া ঘৰত আৰু এজনী বান্ধৱীৰ সতে থাকে। মোৰ অফিচৰ কাষতে তাইৰ অফিচ। আমাৰ প্রায়ে হয়। মই জনাত তাইৰ কোনো বয় ফ্রেন্ড নাই। আমাৰ মাজত প্রায় ধেমালিতে কামোৰ দিয়া দি থাকে। কেতিয়াবা সীমা চেৰাই যায়।
তাই দেখাত থিক ব'গা নহয়, বুকু খন ৩২ জোঙ্গা নাক, ক্ষিণ ওখই প্রায় ৫ ফুট ৪ ইঞ্চি। চুলি খিনি কোমল ফিৰ-ফিৰিয়া আৰু চিধা। হাত- ভৰিৰ আঙ্গুলি বোৰ লিহিৰি লিহিৰি, ভৰিৰ আঙ্গুলিত আঙ্গঠি পিন্ধে। নখবোৰ চুটি প্রায় ক'লা নেইল পলিশ বব্যাহাৰ কৰে। চকুত কাজল নিয়মীয়াকৈ লয়। নাকত সৰু ফুলি এটা পিন্ধে। সধাৰণতে তাই ৱেস্টাৰন ফৰমেল পিন্ধে। মুঠতে প্রথম দেখাতে তাইক সেক্সী বুলি ক'ব পাৰি।সেইদিনা শনীবাৰ আছিল। সময় প্রায় সন্ধ্যা ৭ বাজো বাজো। আমাৰ অফিচ চুটি কেতিয়াবাই হ'ল। কিন্তু এজাক বৰষুণে ঘৰলৈ যাব নোৱাৰা কৰি পেলাছিল। প্রয় ৭-৩০ মানত বৰষুণ এৰিলত ঘৰলৈ বুলি যাবলৈ বাইক স্টাৰত দিবলৈ লৈ দেখিলো ৰাস্তাত এককাল পানী। কি কৰো ভাবি থাকো্তেই কোনোবাই মোৰ নাম কাঢ়ি মতা শুনিলো। ঘূৰি চাই দেখো কবিতা। পিন্ধি থকা স্কাৰটটো আঠু লৈ্কে কোচাই এহাতত চেন্দেল আৰু বেগ লৈ আসহায় হৈ মোক মাতিছে।
"জিতদা আপুনি ঘৰলৈ যাবনেকি? চাওকচোন বৰষোণৰ মাজত কি কৰো ভাবি পোৱা নাই! অফিচ চুটি কেতিয়াবাই হ'ল আকলে আকলে বাৰান্দাত ৰৈ আ'টো লৈ বাট চাই থাকোতে ইম্মান দেৰি হ'ল"
"এৰা! মই ঘৰলৈ যাব ওলাইছো, তুমি জানো ইম্মান পানীত আ'টো পাবা?"
"জানো! ইফালে ৰুম মেট জনীও নাই, ঘৰলৈ গৈছে! আপুনি বেয়া নাপায় যদি মোক আল'প আগবঢ়াই দিবনেকি?"
"থিক আছে ব'লা।"
কবিতাক বাইকত তোলি মই লাহে লাহে পানীৰ মাজেৰে আগবাঢ়িবলৈ ধৰিলো। তেনেতে পিচফালৰ পৰা আহা গাঢ়ি এখনে আমাৰ গাত পানী চটিয়াই পাৰ হৈ গ'ল। দুয়ো তিতি জুৰুলি জুপুৰি হ'লো।
প্রায় ১ ঘন্টাৰ পিচত আমি গৈ কবিতাৰ ৰুম পালো। তেতিয়াই আকৌ শিলাবৃস্টি আৰম্ভ হৈছিল। মই কি কৰো থিক কৰিব নোৱাৰি থমকি ৰলো। তেনেতে কবিতাই ক'লে
"জিতদা বৰষুণ জাক বেছি জোৰকৈ দিছে, আপুনি ভিতৰতে আলপ ৰৈ দিয়ক।"
মই ভিতৰলৈ তাইৰ পিছে পিছে গলো, লাইট টো জলাই তাই ভিতৰলৈ গ'ল। অলপ সময়ৰ পিছত হাতত এখন টাৱেল লৈ পুনৰ আহিল। তেতিয়াহে মই তাইক ভালকৈ দেখিলো। তাই সম্পূণ ৰূপে তিতিছিল। তাইৰ আঠুৰ অলপ তলত পৰা স্কাৰ্টটো তাইৰ সুদৌল নিতাম্বত লিপিত খাই পৰিছে। তাইৰ সুগঢ়ি নিতাম্বই
তাইৰ খোজত আন্দোলিত হৈ এক ল'হৰ তুলছে। তাইৰ বগা কামিজটো তিতি গুলপীয়া বক্ষ্ব বন্ধনী জিলিকি পৰিছে।
তেনেতে তাইৰ চকুৱে চকুৱে পৰা্ত তাইৰ গাল দুখান লাজত ৰঙ্গা পৰি গল, আৰু মোক ক'লে
" আপুনি গাটো মোচি লওক মই আপুনাক পিন্ধিবলৈ কিবা এটা দি আছো।"
সেই বুলি তাই পুনৰ ভিতৰলৈ গ'ল। মই দেখিলো যে তাইৰ গাৰ পৰা পনী পৰি মজিয়াখন পিচল হৈ পৰিছে। তেনেতে তাই ভিতৰৰ পৰা হাহি হাহি হাতত এখন দাংগৰ গামোচা লৈ মোৰ ফালে আহিল,
" জিতদা আপুনাক পিন্ধাবলে মোৰ ৰূমত এখনৰ বাহিৰে একো নাই, আধা নাংথা হৈ থাকিব লাগিব ..।"
"মই লাজ নকৰো, পিছে তোমি নকৰি্লেই হ'ল"
মই তাইৰ পৰা গামোচা খন লওতে তাইৰ ফুৰফুৰীয়া গাৰ গো্নধাটো মোৰ নাকত লাগিল।
Baakikhini ?
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 0)


Online porn video at mobile phone


சித்ராவின் முலைকামালর বউ এর সাথে XXXபாஸ்மார்க் sex storykamakthai koothe photosதிரிஷா பெருத்த முலைWATCH online brazzers double-d-tention mkvफूफा की रखैलনিজৰ গাৰ ওপৰত উলংগ হৈ চুদি থকা তেওঁক দেখি লাজ লাগি গৈছিল :: Assamese New Sex Storyஆட்டோகாரன் ஓல் போட்டான்புது சூத்துतलाकशुदा की चुतকবিরাজ চুদে দিল Golpoबहु ने कहा मुझे चोदो विडीयोsex ভিডিও দেখি পোনেఅత్త సళ్ళనుമൊഞ്ചത്തി ഉമ്മ sex storiesরসের পোদதெரியாமா வா ஓத்துयेस्स्सस्स्स जव मला जोरात सेक्स स्टोरीMeri unchhuii bahan ki dost se"ఎదిగిన" కొడుకుకు "లెగిసింది" full storyhard sexholi maimms dasiஅப்பாவின் பூலு சூப்பர்ಹಳ್ಳಿ ಸೆಕ್ಸ್ ಸ್ಟೋರೀಸ್আস্তে ঢুকাও ব্যাথা পাবো hothagori ka natak ki story hindi meअठारह साल की कली को फूल बना दिया hindi sex storywww.Bangla আম্মু আমায় চুদতে দেবে chaty. comচটি দিদি দুধ খাবিমাক পুতেকৰ sexvideoடீச்சர் குண்டியை பிசைஞ்சுhttps://brand-krujki.ru/threads/ata-poriyalor-kamuk-kahani-part-1.218615/বাংলা চটি পাছা বোলাতে লাগলచెల్లి పూకు పాకంদুটোর জন্য পাগলPappu Ani Aai javajavi sex storiesচোদন শিখ্খাஎன்ன நடக்குது இந்த வீட்டுல காம கதைKanni pundai kilintha kathaiதமிழ் காமக்கதை கருப்பு நிற ஆன்டிमी मामी गांड चाटलीTamil Kama ஒரு பையன் சிக்னல் கொடுத்தான் छोटी बाहेना को भाइ चोदई कीxxx काकीला आई बनली comராதாவை ஓத்தேன்அவுருங்கடிstraight shota 3d mompuja ki chudai ki kahani sarso khet me hindi storyనాగుద్దనిఎదిగిన" కొడుకుకు "లెగిసింది సెక్స్ కథలుChod Randi biwi ko xossipyకొత్తవి సెక్స్ తెలుగు స్టోరిస్ಅಮ್ಮನ ಹಸಿದ ಕಾಮचूदायी का खेल बचपन काbhabi ne srdi me sex sikai story hindiகாமக்கதை 2பெண்கள்brazzr kamakathaikal comசித்தி ஓல் கதைmanaiviyin thozhi moothiram kudithen tamil sex stories mummy ke sath mazaஅக்கா தம்பி அம்மணமாக குளிப்பாட்டும் கதைகள்दिदी कि चुत कि चूदाईமாமியாரை கூட்டிகொடுத்த மருமகன் செக்ஷ் கதைசுருதி ஹாசன் காம ஓழ் கதைகள்கூதி ஆளுக்கு பாதி எனக்கும்swathi vikki kama kathikalলেসবিয়ান চটি গল্পமூத்திரத்தை குடித்தேன் desi xossipఎక్సైట్మెంట్ xvideo.comMalayalam sex stories dress illathe forumAmma Telugu sex comic pdf தங்கை பிறந்தநாள் ஓத்த கதைசுதா சுரேஷ் காமக்கதைWww. নোংরামির ফেমডম বাংলা চটি .ComTelugu banisa sex kadhaluবাংলা চটি আমি বিবাহিতা আমার বিয়ের পরে যৌন কাহিনী