ସରିତାର ନହୁଲି କୁଆରୀ ବିଆ ଆଉ ତା ଚାରିପାଖେ ଗଜୁରୁଥିବା ରେଶମୀ ବାଳ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉତଳା ହୋଇ ଉଠିଲା

007

Rare Desi.com Administrator
Staff member
Joined
Aug 28, 2013
Messages
68,486
Reaction score
500
Points
113
Age
37
//asus-gamer.ru ମୋର ସବୁ ଗେହ୍ଲା ଦିଅର ଓ ନଣଦ ମାନଂକୁ ମୁଁ ସୁନିତା ପୃଷ୍ଟୀ ଭାଉଜ.କମ୍ କୁ ସ୍ୱଗତ କରୁଛି । ଏହି ଗପ ପଢି ପଦିଏ ମୋ ପାଇଁ ଲେଖିବାକୁ ଭୁଲି ଜିବେନି ।



ଅଫିସ ବାହାରିବା ବେଳକୁ ଘରଣୀ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବେ ବୋଲି କହିଲେ । ତେଣୁ ଘରଣୀଙ୍କୁ ଶଶୁର ଘରେ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ମୁଁ ଅଫିସ ଗଲି । ଅପରାହ୍ନ ଚାରିଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଫିସରେ ରହି କାମ ସବୁ ଶେଷ କରି ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଲି ।

ଘରଣୀ ଫୋନ୍ କରି କହିଲେ, ତାଙ୍କୁ ଯାଇ ରାତିରେ ଆଣିବା ପାଇଁ ହେବ । ମୁଁ ଘରେ ପହଁଚିବା ବେଳକୁ ପାଂଚଟା ବାଜି ଯାଇଥିଲା । ଆପାର୍ଟମେଂଟରେ ପହଁଚି ଡୋର ଖୋଲି ଡ୍ରେସ ବଦଳିଲି । ଲାପଟପଟା ଆଣି ବେଡ଼ ଉପରେ ବସି ପଡ଼ିଲି । ଗୋଟାଏ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଲଗେଇ ଦେଇ ଭଲ କରି ମୁଠି ମାରିଲି । ତାପରେ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ବାଥରୁମ ଯାଉଥିଲି । ଡୋର ଠକ୍ ଠକ୍ ଶୁଭିଲା । ଯାଇ ଡୋର ଖୋଲି ଦେଖିଲି ପଡ଼ିଶା ଘର ସରିତା ଛିଡ଼ା ହେଇଚି । ତାକୁ ଭିତରକୁ ଡାକିଲି । ସେ ପଚାରିଲା: ଭାଉଜ ନାହାଁନ୍ତି କି? ମୁଁ କହିଲି - ସେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି, ରାତିକି ଆସିବେ । ସେ ଯିବାକୁ ବାହାରିବାରୁ ମୁଁ କହିଲି - ତୁମେ ବସି ଟି.ଭି. ଦେଖ, କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ । ସେ ବସିଲା । ମୁଁ ବାଥରୁମ ଚାଲିଗଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ସରିତା କହିଲା: ମୁଁ କମ୍ପୁ୍ଟର ଦେଖିବି କି ? ବାଥରୁମରେ ଥାଇ କହିଲି - ହଉ ଦେଖ ।
ମୁଁ ଗାଧେଇବା ସମୟରେ ହଠାତ୍ ଲାପଟପରୁ ଆଃ.ଉଃ. ଶବ୍ଦ ଶୁଣାଗଲା । ଧେତ୍ ଯେଉଁ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁଥିଲି ସେଇଟା ବୋଧହୁଏ ଖୋଲାଅଛି। ବାଥରୁମ ଡୋର ପାଖରେ କାନ ଡେରି ଶୁଣିଲି । ସାଉଣ୍ଡ ସ୍ଲୋ ହୋଇଗଲା, ହେଲେ ଫିଲ୍ମ ଚାଲିଥିଲା । ତାହା ମାନେ ସରିତା ବସି ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁଚି । ମୁଁ ପୁଣି ଗାଧେଇବାରେ ଲାଗିଲି । ଆଉ ସାବୁନ ଲଗେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଧୋଇଲି । ଗାଧେଇ ସାରି ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ବାଥରୁମ୍ ଡୋର ଖୋଲି ବାହାରକୁ ଆସିଲି ସେତେବେଳକୁ ସରିତା ଫିଲ୍ମ ବନ୍ଦକରି ସାରିଥିଲା । ଟାଉଲଟାଏ ପିନ୍ଧି ଆସି ଲାପଟପ୍ ପାଖରେ ପହଁଚିଲି । ସରିତା ମୋତେ ଦେଖି କମ୍ପୁ୍ଟରରେ ଗେମ୍ ଖେଳିଲା ।
ମୁଁ ପଚାରିଲି - ଏଇ ମୁଭିଟା ଲଗେଇ ଥିଲ? ସେ କିଛି ନ କହି ଚୁପ୍ ରହିଲା । ଉଠି ଠିଆ ହୋଇ କହିଲା: ମୁଁ ଘରକୁ ଯାଉଛି । ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି - ଯିବ ତ, ଏତେ ତର ତର କାହିଁକି ହଉଚ । ବସ । ଏହା ଠାରୁ ଭଲ ମୁଭି ବି ଲାପଟପରେ ଅଛି । ଦେଖିବ ? ସେ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି - ଯେବେ ଦେଖିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେବ ଚାଲି ଆସିବ । ସେ ମୁଣ୍ଡ ଟୁଙ୍ଗାରି ହଁ କଲା । ମୁଁ ତା ପାଖରେ ବସିଲି । ତା କାନ୍ଧରେ ହାତ ରଖି କହିଲି - କ'ଣ ହେଲା ? ଡରୁଛ ନା କ'ଣ ? ମୁଁ କାହାକୁ କହିବି ନାହିଁ । ସେଥିପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରନି ।
ସେ ମୋ ଆଡ଼କୁ ଚାହିଁଲା । ମୁଁ ତା ଆଖରେ ଆଖି ମିଶେଇ କହିଲି - ତମର କିଏ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛି? ସେ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ନାହିଁ କଲା । ମୁଁ କହିଲି - ଧେତ୍ ଦେଖି ଲାଭ କ'ଣ ? କାହାରି ସାଙ୍ଗରେ ତ ଏକ୍ସପେରିମେଂଟ କରି ପାରିବ ନାହିଁ । ସେ ବି ଟିକିଏ ହସିଦେଲା । ବାସ୍ ଏବେ ଆମ ଭିତରେ ଆଉ କୌଣସି ଲାଜ ସରମ ଭଳି ଜିନିଷ ରହିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ପଚାରିଲି - ଫିଲ୍ମ କେମିତି ଲାଗିଲା? ସେ କହିଲା: ଫିଲ୍ମରେ ତ କିଛି କାହାଣୀ ନାହିଁ ଆଉ ଫିଲ୍ମ କ'ଣ ? ମୁଁ କହିଲି - ଆରେ, ଆକ୍ସନ ତ ଅଛି ନା, ସେଇଟା କେମିତି ଲାଗିଲା ? ସେ କହିଲା: କେଜାଣି, ଦେଖିଲେ କ'ଣ ଜାଣି ହେବ ।
ତା କାନ୍ଧରୁ ହାତ ନେଇ ତା ହାତକୁ ଧରି କହିଲି - ଓଃ, ତାହେଲେ ପ୍ରାକ୍ଟିକାଲ କରିବ ଆଉ ଜାଣିବ । ସେ ମୋତେ ଚାହିଁଲା । ମୁଁ ହଠାତ୍ ତା ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲି । ସେ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି - ମୁଁ ଜାଣିଚି ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିଲେ, କି ଟୋକା କି ଟୋକି ସମସ୍ତେ ଗରମ ହୋଇ ଯାଆନ୍ତି । ସରିତା ତୁମେ ଭାରି ସେକ୍ସି ।
ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା । ତା ହାତକୁ ଧରି ଟାଣି ଆଣି ତାକୁ ମୋ କୋଳରେ ବସେଇ ଦେଲି । ତା କାନ୍ଧ ଆଉ ଗଳାରେ ଚୁମା ଦେଲି । ସେ ଉଃ.ଆଃ.ହେଉଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ଚୁମା ଦେଉଥିଲି । ତାପରେ ସେ ମୋର ଗୋଟାଏ ହାତକୁ ନେଇ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଲା ଆଉ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲା । ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଛୋଟ ଛୋଟ ଥିଲା । ମୁଁ ଟପ୍ ମିଶା ତା ଦୁଧକୁ ମନ ଭରି ଚିପିଲି । ତାକୁ ଠିଆ କରିଦେଇ ତା ଟପ୍ ଟା ବାହାର କରିଦେଲି । ସେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନ ଥିଲା । ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଛୋଟ ଛୋଟ ପାହାଡ଼ ଭଳି ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ତା ଅଗରେ ବାଦାମୀ ରଙ୍ଗର ବୃନ୍ତ ଏବଂ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଥିଲା । ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଖାଇଲି ଏବଂ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକି ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ଆଃ.ଆଃ. ଶିତ୍କାର କଲା । ତାପରେ ତା ସ୍କଟକୁ ତଳକୁ ଟାଣିଦେଲି । ସେ ନାଲି ରଙ୍ଗର ପାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିଥିଲା । ପାଣ୍ଟି ମିଶା ତା ବିଆକୁ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି । ତା ପାଣ୍ଟି ପୁରା ଓଦା ହୋଇଗଲା । ତାକୁ ବେଡ଼ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ଅଂଟାକୁ ଖଟ ଧାରରେ ରଖି ତା ପାଣ୍ଟିକୁ ଲାଳରେ ଓଦା କଲି । ତାପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ପାଣ୍ଟିକୁ ଖୋଲିଲି । ସେ ନାହିଁ ନାହିଁ ହୋଇ ମନା କରୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ତା'ର ଇଚ୍ଛା ଥିଲା । ପାଣ୍ଟି ଖୋଲି ଦେବା ପରେ ତା ନହୁଲି କୁଆରୀ ବିଆ ଆଉ ତା ଚାରିପାଖେ ଗଜୁରୁଥିବା ରେଶମୀ ବାଳ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉତଳା ହୋଇ ଉଠିଲା । ପାଟିରେ ପୁରେଇ ତା ବିଆକୁ ଚୁଚୁମି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି । ଆଃ କି ମଜା । ତା ବିଆ ପୁରା ଫ୍ରେସ ଥିଲା । ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ତା ବିଆ ଓଠକୁ ଆଡ଼େଇ ମୁଁ ଜିଭ ଲଗେଇ ଯେମିତି ସଲ ସଲ କରିଚି ସରିତା ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲା । ତା ବିଆ ଓଦା ହୋଇଗଲା । ତା ବିଆରୁ ବିଆପାଣି ବାହାରି ଗଲା । ସେ ନିସ୍ତେଜ ହୋଇ ବେଡ଼ରେ ପଡ଼ି ରହିଲା । ମୁଁ ମୋ ଟାଉଲଟା ଖୋଲି ଦେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ରସରେ ଓଦା କରିଦେଲି ଏବଂ ବାଣ୍ଡକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ଭିତରକୁ ପଶିଲା ନାହିଁ । ବେଡ଼ ତଳୁ କଣ୍ଡମଟାଏ ବାହାର କରି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ପିନ୍ଧିଲି ଏବଂ କଣ୍ଡମରେ ତେଲ ବୋଳିଲି । ତାପରେ ତା ବିଆ ଭିତରକୁ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇବାରୁ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରା ପଶିଗଲା । ବାସ୍ ତାପରେ ଧକ୍କା ପରେ ଧକ୍କା ମାରି ଚାଲିଲି । ସେ ଓଃ.ଓଃ. ଶିତ୍କାର କରି ଚାଲିଲା । ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦାବି ଜୋରଜୋର ଗେହିଁ ଚାଲିଥିଲି । ତନୁ ପାତଳୀ ନହୁଲୀ ସରିତା ମୋ ଶଯ୍ୟା ସଙ୍ଗିନୀ ହୋଇଗଲା । ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି । ସେ ଶିତ୍କାର କରୁଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ତାକୁ ଓଲଟେଇ ଆଣ୍ଠୁ ମାଡ଼ି ଠିଆ କରେଇ ଦେଲି । ତା ପଛ ପଟରୁ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲି । ସେ ଚିତ୍କାର କରୁଥିଲା ଏବଂ ମୁଁ ଫ୍ରେସ ବିଆ ଗେହିଁବାର ମଜା ଚାଖୁଥିଲି । ଦୁଇ ହାତରେ ତା ଦୁଧକୁ ଧରି ଦଳୁଥିଲି । ପଛ ପଟରୁ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ସେ ଜୋର ଚିତ୍କାର କରୁଥିଲା । ମୁଁ ଜୋର ଜୋର ଝଟକା ମାରି ଗେହିଁ ଚାଲିଲି । ତା ଭିତରେ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ବିଆ ପୁଣି ଓଦା ହୋଇଗଲା । ସେ ସଁ ସଁ ହୋଇ ପୁରା ହାଲିଆ ହେଇ ପଡ଼ିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଭିଡ଼ି ଧରି ଜୋର ଜୋର ଧକ୍କା ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ପୁଣି ତାକୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ଉପରେ ଶୋଇ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ପୁରା ଝାଳ ନାଲ ହୋଇ ସାରିଥିଲା । ଜୋରରେ ୭-୮ ଟା ଧକ୍କା ମାରିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ ବାହାରି ଗଲା । ମୁଁ ତା ବିଆରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ଆଣିଲି । କଣ୍ଡମଟାକୁ କାଢ଼ି କାଗଜରେ ଗୁଡ଼େଇ ଝରକା ଦେଇ ବାହାରକୁ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଲି । ବାଥରୁମ ଯାଇ ଧୋଇ ହୋଇ ଆସିବା ବେଳକୁ ସରିତା ପୋଛା ପୋଛି ହୋଉ ତା ଡ୍ରେସ ପଟା ସଜାଡ଼ି ଖଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା ।
ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ତାକୁ ମୋ ଛାତି ଉପରକୁ ଆଉଜେଇ ଆଣିଲି । ତା ଓଠରେ ଗୋଟାଏ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲି - କେମିତି ଲାଗିଲା ? ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲା: ଯାଃ.ତମେ ଭାରି ଇଏ । ମୋ ପାଣ୍ଟି ଓଦା କରି ଦେଲ, ଏବେ ମୁଁ ଘରକୁ କେମିତି ଯିବି । ମୁଁ ହସି ଦେଇ କହିଲି - ପାଣ୍ଟି ଟା ଖୋଲି ମତେ ଦେଇ ଯାଉନ, ଧୋଇକି ଶୁଖେଇ ଦେଇଥିବି । ସରିତା ଥଟ୍ଟା କରି କହିଲା: ଆଉ ଭାଉଜ ଆସିଲେ କ'ଣ କହିବ । ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି - କହିବି, ପାଣ୍ଟିଟା ମୋ ଶାଳୀ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ଯାଇଚି । ଆଜିଠୁଁ ସିଏ ତମ ଭାଉଜ ନୁହେଁ ନାନୀ । ତମେ ମୋ ଶାଳୀ ହୋଇଗଲ। ସେ ହସିଦେଲା । ମୁଁ ତା ମୁହଁକୁ ଚାହିଁ କହିଲି - ଆଉ କେତେବେଳେ ଆସିବ । ସରିତା ତା ଦାନ୍ତକୁ ଚିପି ମୁରୁକି ହସି କହିଲା: ତମେ ଯେତେବେଳେ ଡାକିବ ।
ଏଇ ସମୟରେ ଡୋରରେ ଠକ୍ ଠକ୍ ଶବ୍ଦ ଶୁଭିଲା । ସରିତା ଗଲା ଡୋର ଖୋଲିବାକୁ । ରୀନା ଆସିଥିଲା । ରୀନା କହିଲା: ଦିଦି, ଏତେ ସମୟ ହେଲା କ'ଣ କରୁଚୁ? ସରିତା କହିଲା: ଟି.ଭି. ଦେଖୁଥିଲି । ରୀନା କହିଲା: ଆସ, ବୋଉ ଡାକୁଚି । ରୀନା ଆଗରେ ଆଉ ସରିତା ତା ପଛେ ପଛେ ଗଲା । ଡୋର ପାଖରୁ ସରିତା ଫେରି ଚାହିଁ ଟିକିଏ ମୁରୁକି ହସି ଦେଲା ।

-ଶେଷ-
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 0)


Online porn video at mobile phone


ছোটো বেলার চুদাচুদিనీరజ టీచర్ part 2 telugusexstoriesதமிழ் கார்டூன் காம கதைमुलीची गाण्ड मारलीಅಮ್ಮಾ ತುಲ್ಲೂLegend of secret pass 2019 pornখালার ভোদা টাইট খিস্তি মারা চটি গল্পஎன் மாமனாரை ஓத்ததுஅப்பாவி காம வெறி கதைகள்magun chudai keleki storyகாமக்கதை ரயில் அம்மாഡോക്ടർ കുണ്ണமுடங்கிய கணவருடன் சுவாதியின் வாழ்க்கைఅమ్మ 10వ కొఢుకు తో తెలుగు సెక్స్ కథలుதமிழ் இன்செஸ்ட் குடும்பம் மாத்திஅவுட்டோர் xvideoवो रोती रही मैं चोदता रहाபச்ச பச்சையா பேசி ஓலுடா அம்மாவपुचची त बुलला XXXxxxvidoe ಕನ್ನಡनई शादी शुदा भाभी की चुदाई लाल लिप्सவிஞ்ஞான காம கதைపోచమ్మ pukuমা আর দাদুর চোদার গল্পமகளிர் காவல் நிலையம் காமகதைகள்வித்தியாசமான காம கதைகள்odiagapasexசெக்ஸின் போது கஞ்சிവാണ മടി XXXVideosबुर के सील चुप चापఅమ్మ పుకూ విప్పి చూపించి15bhai bhaher ke sat soti hoe vidoe hindiHot বৌদি বরকে চুমু খায়அம்மா முலை காமகதைகள்आंटी चे बॉल चोकलेkudikara aunty sex story tamilबहकती बहूചേച്ചിയുടെ ഭർത്താവ് മുല കൊതിಅವಳ ತುಲ್ಲು ಕಚ್ಚಿxxx videos డబ్బు అంటిRepSEX கதைഉമ്മ കുണ്ടിTamil sex story in mamanarin vapatti in kiramamஎன் கணவர் பதவி உயர்வு காமா கதைthakurain ka insaaf part 2 sex storiesசுகாசினி புண்டை காமிमां को बीवी बना कर ठोका सेक्स स्टोरीBandhur sexy wife assamese sex kahaniVappati kamakathaikathalTamil amma karumbukadu kamakathaikalबहन को गोद मे बिठा के चोदा किसिको पता नहीं चला कि कहाणीஅம்மா தனது முலையும் குண்டியும் காமTelugu sex stories vodanaநண்பனின் மனைவி முலை பால்Akka Tamil sex story in zossipssex story ಕನ್ನಡ ಚಿనా కొడుకు మొడ్డే కదా నాకు దిక్కూஹரிணி கூதியைபுன்டை காம்புಅತ್ತೆಯ ಜೊತೆ ಸರಸವಾಡುವಅಕ್ಕನ ತುಲ್ಲುപൂറ് തള്ളി കൊടുത്തുAntarvassn maa mausaஎன் மனைவி நண்பனுடன் பலமுறை படுத்துkristna saikia nude threadमुठ मारून घेतलीசூத்து.பூல்मस्ताराम नेटmutat huwa and chodata xvideosasur mera thokuகன்னிபுண்டைமனைவி காமக் கதைகள்கருவாச்சி காமகதை भाभी ने लँड चुतने का विडीयो muslim thoppul kamakadhaigalஅம்மா மகன் ஜட்டியுடன் குளியல் காம கதைகள்முடங்கிய கணவருடன் சுவாதியின் வாழ்க்கை 8Tamil appavin asai kama kaiyamमाँ ने सज धज कर चूत चुदवाई हिन्दी सेक्सी कहानीantarwasna sex storryড্রাইভারকে দিয়ে চুদানুর গল্পKhuri sex Kora storiesDhodi wala malkin xxx video पुचीवर केसtamilkamakathai ammavai aasai the ra okkum maganआई ने मज़ा लंड चोखलाతెలుగు రంజు అమ్మ దెంగుడుदिदी कि चुत कि चूदाई