মুনমীৰ গৰম দেহা

Pradip das

New Member
Joined
May 3, 2019
Messages
6
Reaction score
1
Points
1
Age
29
আজি মই আপোনালোকক কবলৈওলোৱা ঘটনাটো মোৰ জীৱনত আজিৰ পৰা এবছৰ আগত ঘটিছিল।মই মোৰ পত্নী ৰীমাৰ লগত তাইৰ ঘৰলৈ গৈছিলো বিয়াৰ ১৫ দিনৰ পিছত।নতুন দৰা কইনাই প্ৰথম বাৰ গৈছিলো কইনাৰ মাকৰ ঘৰত।পৰিয়াল বুলিবলৈ ৰীমাৰ মাক আৰু ডাইভোৰ্চ হোৱা বায়েক এজনী আছিল।বায়েকৰ ৫ বছৰীয়া লৰা সন্তান এটাও আছিল।কবলৈ গলে ৰীমাৰ বায়েক মুনমী আৰু মই সমনীয়াই আছিলো বুলি কব পাৰি।ৰীমা মোতকৈ আঠ বছৰে সৰু আছিল।মুনমীৰ মদাহী গিৰীয়েকে হেনো তাইক বহুত অত্যাচাৰ কৰিছিল,যাৰ কাৰণে ঘৰ এৰি তাই গুচি আহিছিল।শহুৰৰ ঘৰ ডিব্ৰুগড়ৰ ভিতৰুৱা গাঁও এখনত আছিল।এদিনাখন সন্ধিয়া মই আৰু ৰীমাৰ বায়েক মুনমী টাউনলৈ আহিব লগীয়া হল কাম এটাত।টাউনৰ পৰা ওভতোটে আমাৰ প্ৰায় সন্ধিয়া লাগিছিল।মুনমী হতৰ খুড়াকৰ লৰাৰ বাইক এখন লৈয়ে আমি গৈছিলো।বহুত কথাই কৈছিল মুনমীয়ে সিদিনা মোক।কেনেকৈ তাইৰ মদাহী গিৰীয়েকে মদ খাই তাইক গোটেই ৰাতি মাৰধৰ কৰিছিল।কথাবোৰ কৈ মোৰ পিঠিত মোৰটো থৈ মুনমীয়ে কান্দি দিছিল।উপাই নাপাই বাইক খন পথৰ দাতিটে ৰখাই লৈ মুনমীৰ হাতখনত ধৰি কান্দিবলৈ মানা কৰিলো।বেয়া লাগিছিল তাইক তেনেকৈ কন্দা দেখি।কান্দি কান্দিয়ে মুনমী মোৰ বুকুত সোমাই পৰিল।যিখিনি ঠাইত মই বাইক খন ৰখাইছিলো সেই ঠাইদোখৰৰ চৌদিশে কেৱল পথাৰ আছিল।মানুহৰ ঘৰটো দূৰৰ কথা দূৰ দূৰলৈ এটা প্ৰাণীও চকুত পৰা নাছিল।মুনমীৰ চকু পানীৰে মোৰ চোলা টিটি গৈছিল।পাহৰি গৈছিলো তাই মোৰ পত্নী ৰীমাৰ নিজৰ বায়েক।সাৱটি লৈ তাইক পাৰে মানে কান্দি লব দিছিলো মোৰ বুকুৰ মাজত।এটা সময়ত তাই শান্ত হৈছিল।কাপোৰ কানি ঠিকঠাক কৰি আমি পুনৰ বাইক ষ্টাৰ্ট দিছিলো।কিনতু আমি ঘৰ অহা নাছিলো।মুনমীয়ে কোৱা মতে বাইক খন চলাই নি আমি এটুকুৰা নিৰ্জন ঠাইট গৈ ৰখিলো।এটা সময়ত হেনো তাত কিবা এটা কাৰখানা আছিল।জৰাজীৰ্ণ অৱস্থাত পৰি আছিল কাৰখানাৰ ঘৰবোৰ।মুনমীৰ মুখত গম পাইছিলো কাৰখানাটো হেনো পোন্ধৰ বছৰ আগতেই বন্ধ হৈ গৈছে।আমি গৈ গৈ কাৰখানাটোৰ একেবাৰে শেষৰ মূৰ পালোগৈ।জোনাকৰ পোহৰত চব ফটফটীয়াকৈ দেখি আছিলো মই।মই কিবা কোৱাৰ আগতেই মুনমী পুনৰ মোৰ বুকুত সোমাই মোক সাৱটি ধৰি উচুপি উঠিল।ময়ো মুনমীক গাৰ জোৰত সাৱটি ধৰিলো।পাহৰি গলো মই মুনমী আৰু মোৰ সম্পৰ্ক টোৰ কথা।শহুৰৰ ঘৰত অহাৰ দিনাৰ পৰা ৰীমা আৰু মই বেলেগকৈ শুইছিলো।নাৰী দেহৰ পৰশত মই সকলো পাহৰি পেলালো।মুনমীৰ ওঠত মই মোৰ ওঠযুৰি হেচি ধৰিলো।তাইয়ো কব নোৱাৰা হৈ গল।দুয়ো দুয়োৰে ওঠ চুহিব ধৰিলো।উমমমমমমম,আহহহহহহহ সোমাই দিয়া জিভাখন ৰাতুল।টানি টানি মই মুনমীৰ ওঠযুৰি চুপি চুপিহখালো।ইটোৱে সিটোক পাগলৰ দৰে চুমা খালো।এখন হাতেৰে মই মুনমীক সাৱটি ৰাখি আনখন হাতৰে মই তাইৰ পোকৰটো মোহাৰি দিলো।যথেষ্ট ডাঙৰ আছিল তাইৰ পোকৰটো।পিঠিৰ পৰা হাতখন আনিএইবাৰ দুয়োখন হাতৰে মই তাইক পোকৰটো মোহাৰিলো।মুনমীয়েও এখন হাতেৰে পেন্টৰ ওপৰতে মোৰ বাৰীদাল খামুচি ধৰিলে।মুনমীয়ে পিন্ধি থকা চুৰিদাৰ পেন্ট টোৰ গাঠিটোৰ কাৰণে মই হাতখন ভিতৰত নিয়াত অসুবিধা পাই আছিলো।মোৰ মনৰ কথা তাই চাগে বুজিছিল।পেন্টৰ গাঠিটো খুলি দিছিল তাই নিজে।সুলকি পৰিছিল তাইৰ পেনটো।সময় নষ্ট নকৰি মুনমীৰ পেন্টি টো খুলি তাইৰ মঙহাল কৰঙন দুটাৰ মাজত মোৰ মুখখন হেচি ধৰিলো।চেপা মাতেৰে মুনমীয়ে চিঞৰি দিলে ,উফফফফফফফফফফফফ।বালেৰে ভৰ্তি মুনমীৰ বুচ খনৰ পাহি দুটাত মোৰ ওঠেৰে চেপি ধৰিলো।তাই চটফটাই উঠিল। উহহহহহহহ,অমামামামা,ৰাতুল কি কৰিছা।কৰঙন দুটাৰ মাজত মোৰ মুখখন চেপি ধৰিলে তাই।ময়ো জিভাখন যিমান পাৰি বুচৰ পাপৰি দুটাত চেপি ধৰিলো।মোৰ লেলাউটিৰে ভৰি পৰিল মুনমীৰ বুচ খন।,চুপি চেলেকি বিজলুৱা কৰি পেলালো মুনমীৰ বুচখন।তেনেকুৱাতে ঘৰ গৈ নোপোৱা দেখি পত্নী ৰীমাই ফোন কৰিলে।মই বাইকখন বেয়া হোৱা বুলি মিছা মাতিলো।লগতে গেৰেজত ঠিক কৰাই আছো,গৈ পোৱাত পলম হব বুলিও কলো।ফোনটো কাট কৰি মুনমীলৈ চোৱাত দেখিলো,তাই মজিয়াতে শুই ভৰিকিটা মেলি বুচত আঙুলি ওলোৱা সোমোৱা কৰি আছিল।মই নিজৰ গোটেই কাপোৰ খুলি পেলালো,মুনমীৰ গাত অকল চুৰিদাৰৰ ওপৰৰটোহে আছিল।তাইকো সম্পূৰ্ণ উলংগ কৰি তাইৰ গাৰ ওপৰত শুই দিলো।দুটা উলংগ দেহা এটা হৈ পৰিল।বহুত মৰম কৰিলো দুয়ো দুয়োকে।চেলেকা চেলেকি কৰি তিয়াই দিলো ইজনে আনজনক।মুনমীয়ে কাষলতিৰ নোমবোৰো কটা নাছিল,কাষলতি চেলেকোতে নাকে মুখে সোমাইছিল নোমবোৰ।এপাকত তাই মোৰ গাৰ ওপৰত উঠি লৈ মোৰ কাণে কাণে ফুচফুচাই কলে,এতিয়া মই তোমাক সুখ দিম,যিতো সুখ তোমাৰ পত্নীৰ পৰাও তুমি পোৱা নাই চাগে।সঁচাকৈয়ে তাই যিতো কাম কৰিছিল, বহুত জোৰ কৰিও পত্নী ৰীমাক মই সেইটো কৰাব পৰা নাছিলো। মোৰ বাৰীদালৰ চালচটা তললৈ নমাই মুনমীয়ে মোৰ বাৰীদাল মুখত সোমোৱাই ললে।মোৰ গুটি দুটা মোহাৰী মোহাৰী তাই মোৰ বাৰীদাল খুউব চুহিলে।পেচাব কৰা ফুটাটোত তাই যেতিয়া জিভাৰে লিকলিকাই দিলে পাগল হৈ গলো মই।মুনমীৰ চুলিকোচাত পাক মাৰি ধৰি হেচি ধৰিলো মোৰ বাৰীদাল তাইৰ মুখৰ ভিতৰত।তাইৰ মুখতে থাপ কেইটামান মাৰি চিধাকৈ শুৱাই ভৰি দুটা অলপ দাঙি মেলি লৈ বুচৰ ফুটাত বাৰীদাল লগাই ঠেলি দিলো।এনেও তাইৰ বুচখন চপচপীয়া হৈয়ে আছিল।পোৰোপোৰকৈ সোমাই গল মোৰ বাৰীদাল তাইৰ বুচত।হাতেৰে মুনমীৰ ভৰিদুটা দাঙি মই থাপ মৰা আৰম্ভ কৰিলো।পৰিবেশতো মুনমীৰে চিঞৰে আৰু বেচি গৰম কৰি তুলিচিল।মোৰ থাপৰ সমানে সমানে ককাল মাৰিছিল তাই।উমামামামামামা অ ৰাতুল।শেষ কৰি পেলোৱা মোক তুমি।আহহহহহহহ ভন্টিকো এনেকৈয়ে চুদানে।উহহহহহহহ মা,মৰি যাম বাল মই।আৰু জোৰত চুদা ৰাতুল।উহহহহহহহ আহহহহহহহহহহহহহহহহহ।সেইদিনা মই মুনমীক প্ৰায় ডেৰ ঘন্টা মান একেৰাহে চুদি তাইৰ বুচখন তিয়াই পেলাইছিলো মোৰ মালেৰে।পানী ওলোৱাৰ পিছতো বহুদেৰি আমি পকাতে পৰি আছিলো ইটোৱে সিটোক সাৱটি।এতিয়াও মুনমী কেতিয়াবা আমাৰ ঘৰলৈ আহিলে সুযোগ পালেই চুদি পেলাও তাইক।
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 5)


Online porn video at mobile phone


लवडा घुसलापयचाstorifamlixxxनेपाली बहनचोद स्टोरी ஆன் குறி சுண்ணிமேல்வயசு காமக்கதைகள்शेवटचा थेंब चड्डीतचTelugu malati teacher episode 23 sex storiesমামনি কে চুদার ভিডিওమీ అమ్మ పూకు చూశావాkannada kama kathegallu ನನ್ ಅಮ್ಮNaukar ne mera dudh daba daba kr choda nonvage.commagalai kooti kututha kathai raredesiనా పెళ్ళాన్ని నా బెస్ట్ ఫ్రెండ్ దెంగాడుজিভাৰ sex storyMa Bhauja bada dudha ki kamudi khaila sex videobangla choti golpo পার্টিতে বন্ধুর বউलंडं पुचीआंटीची पुचीউঠাই sex storyசுருதி ஹாசன் காம ஓழ் கதைகள்விஞ்ஞான காம கதைদেউতা চোদ தங்கை வாடி காமमूत पी कर चुदाईমায়ের পোদ ফাটানো।CHOTIकुवारी बुआ की चुदाई स्टोरी सर्दी मகாமக்கதை ரயில் அம்மாtamil sheemel kamakthikalঅকল্পনীয় চোদনwww.talagu aunty ಸ್ಸ್tamil sheemel kamakthikalভোদা চেপে ধরা ভোদা খাওয়ামাকে চুদতে গিয়ে ধরা মেয়েকেউ চুদলামஅண்ணன் தங்கை தடவல் சுகம் கதைகள்গুদের কামড় চটিமகள் காமக் கதைfufaji adultsసళ్ళు పిసుకుతున్నాడుரயிலில் கதற கதற ஓத்த கதைஎன்.மாமானர்.என்.முலைகள்.আমি দশ ইঞ্চি মোটা ধোনের গর্বিত মালিক मित्राची आई सेक्स storiesমায়ের পাছা শীতের দিন বৌদির ভোদার জঙ্গলചെറിയ മുട്ടയും വലിയ കുണ്ണയുംಹಸಿ ಲಂಗ ಕಾಮ ಕಥೆಗಳುdidi ne gaand gift kisराणीची माझा बुला बरोबर झवाझवीAsaiva kamakathaikal tamilಒಳಗೆ ಕಾಚ ತುಲ್ಲುচটি বাংলা কাকির পরকিয়া பாட்டி புண்டைChachikichutmareঅসমীয়া যৌন গল্পমদ খাইয়ে দিদি কে চোদার চটি গল্পmujhe dusre mard acche lagte hai sex storyகன்னி சுன்ணிபன்னு பிரியா.sexXxx video all video khada hokarchodneஎன்.மாமானர்.பெண்டாட்டி சாமான்லகாமம் புண்டை கவிதைகள்అంటీ.x.పాలు.videoshd10వ తరగతికే వేసవి సెలవల్లో Telugu sex storiesঠাপের চোটে অঞ্জানAmmavai ஒக்கும் kadaparaiபிக் பாமிலி ஸ்டோரி ஓல் குடும்பம் காமகதைகள்అమ్మని చూసి కార్చేసాHoli mein bahan ko chodaAssamese sex story বৰমা চুদাदेवर ने तड़प शांत किया