ভিনদেউৰ অত্যাচাৰ

Pradip das

New Member
Joined
May 3, 2019
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Age
29
মোৰ নাম ৰাণী।আজি দুমাহ আগত একেখন গাঁৱৰে বিমলদাৰ লগত পলাই আহিছিলো।ঘৰৰ ওপৰতনো কিমান বোজা হৈ থাকিম।সেই ভাৱিয়ে মই ভালপাই থকা বিমলদাৰ লগত পলাই অহাৰ সিদ্ধান্ত ললো।গাৱত বেচিকৈ হুলস্থুল লগাৰ ভয়ত বিমলদাই মোক আনি তাৰগুৱাহাটীৰ বায়েকৰ ঘৰতে ৰখালে আৰু মোক ৰাখিয়ে বিমলদা যোৰহাট লৈ গুচি গল।কাৰন মোৰ ১৮ বছৰ হোৱা নাছিল।গতিকে পুলিচৰ কিবা সমস্যা হোৱাৰ ভয়ত বিমলদাৰ ভিনিহিয়েকে তাক কিছুদিন লোকাই থকাৰ কথা কলে।কিন্ত বিমলদাই মোক এৰি যোৱাৰ চাৰিদিনৰ দিনাখনেই এজাক ধুমুহাই মোক শেষ কৰি পেলালে।সিদিনাখন বিমলদাৰ বায়েক আৰু ভিনদেউ বিয়া এখনলৈ গৈছিল।যোৱাৰ সময়ত তেওঁলোকে মোক ৰাতি নাহো বুলি কৈ গৈচিল যদিও ৰাতি ১১ টা মান বজাত ভিনদেউ আহি ওলাইছিলহি।লগত তেওৰ বয়সৰে আৰু দুজন মানুহ আহিছিল। তেওৰ কিবা কাম থকা কাৰণে আহিবলগীয়া হোৱা বুলি কলে।ময়ো তেওক বেচি নুসুধিলো।কাৰণ তেও যথেষ্ট গহীন হৈ থাকিছিল।তেও মোক দ্ৰয়িংৰুমত ফ্ৰিজৰ পানী দিবলৈ কোৱাত মই পানী নি দি আহি পুনৰ নিজৰ ৰুমত আহি আকৌ বিচনাত পৰিলো যদিও টোপনি নাহিল।দ্ৰয়িংৰুমৰ পৰা ভাহি অহা কথাবোৰ শুনি থাকিলো।২০ মিনিট মানৰ পিছত ভিনদেউৱে মোক আকৌ মাতিলে।কিবা লাগে বুলি মই দ্ৰয়িংৰুম পাই দেখিলো তেঁওলোকে মদ খাই আছে।লগৰ দুজনে মোক কিবা ধৰণেৰে চালে।ভিনদেউৱে মোক তেওলোকৰ লগত চিনাকী কৰাই দিয়াৰ চলেৰে মোৰ পিঠিখন পিহিব ধৰিলে।মই ভয়ত কপিব ধৰিলো।পিঠিখন পিহি পিহিয়ে হাতখন যেতিয়া মোৰ ককাল পালে মই ভিনদেউৰ হাতখন আচাৰি দিলো খংত।লগে লগে এটা প্ৰচণ্ড চৰ মোৰ গালত পৰাত মই মজিয়াত পৰি গলো।কি হল মই একো ধৰিব নোৱাৰোতে মজিয়াৰ পৰা উঠাই লৈ গাৰ জোৰত আৰু দুটা চৰ মাৰিলে।চিঞৰ এটা মাৰি ৰুমলৈ দৌৰ দিলো।পিচে পিচে তিনিটা ভোকাতুৰ কুকুৰ।ভিনদেউ ঠেলা এটা মাৰি বিচনাত বগৰাই দিলে মোক।যিমানেই জোৰ দিলো মই সিমানেই অত্যাচাৰ বাঢ়ি গল মোৰ দেহাটোৰ ওপৰত।এটাই যদি মোৰ চুলিকোচাত খামুচি ধৰিছিল এটাই মোৰ গাল লাল কৰি দিছিল চৰত।পিন্ধি থকা ফ্ৰকটো টানি আজুৰি ফালি পেলাইছিল।কুকুৰৰ দৰে চেলেকিচিল মোৰ দেহাতো।মোৰ কচলা যোনিত মোৰ দেউতাৰ বয়সৰ তিনিজন মতাৰ জিভা বিচৰন কৰিচিল।এজনে যোনি চেলেকি থকা সময়ত আন দুজনে মোৰ বুকুৰ কোমল মাংস দুটুকুৰা মুখত সোমাই চুপিচিল,গাখীৰ ওলোৱা বাদামী ৰংৰ বুটাদুটা কেচুৱাই গাখীৰ চুপা দিছিল।মজিয়াত আঠুকঢ়াই লৈ মোৰ চুলিত খামোচি ধৰি মোৰ মুখত তিনিওজনে বাৰী কিদাল ভৰাইছিল।গালত থপৰিয়াই থপৰিয়াই চুপাইচিল তেওলোকৰ গোন্ধ ওলোৱা বাৰীকিদাল।ভিনদেউ ৰ চকুৰ ইংগিত ত লগৰ দুজনে ঠেকেচা মাৰি পুনৰ বিচনাত পেলাই লৈ দুয়োজনে মোৰ হাত দুখ নত হেচা মাৰি ধৰি লৈছিল।মই দেখিছিলে ভিনদেউ সম্পূৰ্ণ উলংগ হৈ মোৰ ফালে আগুৱাই আহিছিল। হাতৰ তলুৱাত থু এগালমান লৈ মোৰ যোনীখণত লেপলেপকৈ ঘহি মোৰ ভৰিদুটা মেলি যোনীৰ ফুটাটোত বাৰী দাল লগাই হেচি ধৰিচিল।জীৱনত প্ৰথম কোনোবা মতাৰ বাৰী লৈচিলো যোনীত।বিষত ,যন্ত্ৰণা ত কেকাইছিলো।৩৪মিনিটমান নিৰ্দয় ভাৱে চুদি ভিনদেউৰ বাৰীদালে মোৰ যোনীত বমি কৰি দিছিল।এনেকুৱা লাগিছিল যেন বাৰীদাল ভৰাই মুতিহে দিছে।ভিনদেউ উঠি যোৱাৰ পিছত বন্ধু দুজনেও মোক গৰুচুদন দিছিল।ভিনদেউৰ পানী লাগি থকাৰ বাৱে পিছত কষ্ট বেচি নাপালো,পুৰপুৰাই সোমাই গৈছিল।মোৰ দেহটোৱেও এটা সময়ত হাৰি গৈছিলো। পূৰ্ণতা আছিল তেওলোকৰ চোদনত।যদিওবা মই পলুৱাই অহাৰ আগত বিমল দাৰ দিন চুদাইচিলো।সেই চোদনত প্ৰাপ্তি নাছিল।দেউতাৰ বয়সৰ ভিনদেউ ৱে মোক চোদনৰ আচল সুখ দিছিল।এটা সময়ত বন্ধু দুজন গুচি গৈছিল।ভিনদেউৱে মোক দাঙি আনি বাইদেউ আৰু তেওৰ শুৱনি কোঠাৰ পালেংত শুৱাই দিছিল।গজাৰ পৰা মই মোৰ যোনীৰ বালবোৰ খুৰোৱা নাছিলো।মোক ভৰিদুখন মেলি বহিব দি ভিনদেউ ৱে মোৰ বালবোৰ খুৰাই নিজৰো চাফ কৰাইচিল।লাজ নকৰাকৈ ভিনদেউৰ বাৰীদাল হাতেৰে মুঠি মাৰি লৈ চুপিচিলো।অকনো ঘিণ লগা নাছিল মোৰ।তেওৱো মোৰ যোনীত থু মাৰি মাৰি চেলেকিচিল।সেইদিনা ভিনদেউ ৱে ৰাতিপুৱালৈকে পেলিচিল মোৰ যোনি খন।বিচনা,চোফা ,টেবুল,বেদৰুম,বাথৰুম যতেই যেনেকৈ পাৰে চুদন দিছিল।ময়ো পোকৰ দাঙি দাঙি এজনী পূৰ্ণাংগ মাইকী দৰে গুৰিলৈকে ভৰাই লৈছিলো তেওৰ মোটোহা বাৰীদাল।গোটেই কোঠাটো ত আমাৰ চোদনৰ শব্দহে শুনা গৈছিল।বোকাত ভৰি সোমালে যিটো শব্দ ওলাই তেনেকুৱা শব্দ ই মোৰ যোনীৰ পৰা ওলাইছিল।সহ্য কৰিব নোৱাৰিলেও তেওৰ গাৰ ভৰ মোৰ গাৰ ওপৰত উঠাই সাৱটি লৈ চুলিট আঙুলি ফুৰাই দিছিলো।প্ৰথম অৱস্থাত ৰেন্দিৰ দৰে চুদা মানুহজনে পিচলৈ নিজৰ তিৰোতাৰ দৰে মৰম কৰি মোৰ কচা যোনিৰ সোৱাদ লৈছিল। গোটেই নিশাটো মোৰ মুখ ,যোনি,পোকৰত চুদি এটা সময়ত ভিনদেউ ৱে ভাগৰুৱা হৈ মোৰ উলংগ দেহৰ ওপৰত শুই গৈছিল
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)


Online porn video at mobile phone


ভাই চোদ আরো চোদchotibidhwa.didi.bibiகூந்தலில் மொட்டை கதைகள்pondatiyai yen nanbarkalபிக் பாமிலி part1 காம கதைபூலை கடித்து ஊம்பிய கதைఅమ్మ .. వచ్చి నా పూకు నాకరాকাকুর পোদ চোদামিনতির বড় দুধ চটিcache:M70YTnqGKSsJ:https://brand-krujki.ru/forums/telugu-sex-stories-%E0%B0%A4%E0%B1%86%E0%B0%B2%E0%B1%81%E0%B0%97%E0%B1%81-%E0%B0%B8%E0%B1%86%E0%B0%95%E0%B1%8D%E0%B0%B8%E0%B1%8D-%E0%B0%95%E0%B0%A5%E0%B0%B2%E0%B1%81.12/ మామా కోడలు దెంగుడ కధలుsunny ଲେଓନେ xxx videoxxxtamil kathai kutherashmi ki chot mote land ne fadi hindi sex kahaniमजदूरन की antarvsanaतिने माझी पुच्ची चाटलीవిధవ తల్లి (widowed mom) 1திருட்டுத்தனமாக ஓத்ததுMarathi purn kutumbachi zavazavivontik gutei raati sudilunai mami ke jgante sexystoriআপুর লেংটা ভোদাएक टिचर मुलगा सेश करतो कहानीAaahhhhhh chodo aur zor se raat ki bus mai chut chudvai videoSuspiria கதை‌குத்தி குத்தி எடு புண்டை யचुद्दकर परिवारతెలుగు ఆటి సెక్సుঘন বিয ভোদার ভিতর ঢেলে দিলামबरसात में माँ की गान्ड आह आह आह आह মিনতির বড় দুধ চটিtamil அம்மா மகண் sex videos.comtamil amma aai nakkum sex storyகள்ள புருஷன் காமகதைমাজনী তোক বহুত চুদিমবিষ্টিকে চোদার বাংলা চটিகொஞ்சம் கொஞ்சமாக கீழ்நோக்கி சிரைத்துவிட்டான்.Joti के पेटीकोट खोलकर करे सेक्सी वीडियो देसी xxxBur bishe lend sexಕನ್ನಡ esx stroies page 36அம்மா ஓழ் வாங்கினதை பார்த்தேன்मम्मी को कालगर्ल बना कर चोदाई कीTAMIL amma medical bra kamakadhaioodum busil ool pota kathaigalbangla choti golpo joubaner dheuപാന്റി ബ്രാ എടുത്ത് വാണമടിച്ചുஅண்ணன் தங்கை பள்ளி வயது காமக்கதைகள்கிழவி கூதிபூண்டை நக்கும் மகன் செக்ஸ் கதைகள்బావ అక్కని దెంగులటআমারে চুইদা আমার ভোদা ফাটায় দেন আজকে |పనివాడు కాదు మన్మధుడు part 2கேங்க் ஓல் கதைதாயோளி தெவிடியா பையாচুদে চুদে ফন্না ফাক করে রক্ত বের করা গল্পଦେଶୀ ସେକ୍ସି hdamma thoppul kuli kamakadhaiHot samdhin marathi sex storiessexfufaমা তোমাকে একবার চুদতে দিবেநக்க கிடைத்த இளம் கூதிnangi nahaty huya bekha hindi ki kahani only hindi kianjanमॉ वोली भैया से चुदकर मजा लेঅপরিচিত মেয়েকে গালি দিয়ে চোদার চটিபுண்டை யிலேപൂർ ചപ്പൽ video in hot sex downloadjunglypan types chudai kahaniகல்பனாவின் குண்டிমাজনী তোক বহুত চুদিমचोद्ने वालीdongamogudusexடேய் ச்ச்சீ போதும் ப்ளீஸ்டா விடுப்பாஅண்ணன் தங்கச்சி காம கதைகள்அபிநயா நண்பனின் அழகு மனை‌விTamil kama kadhai poolai thadavinenumpinaalwww.assames sex story bormaa logotগুদে রক্তোஆண்டி யு ம் அவல் தோழியும் காம விருந்துmeri widow mom kashmira sex storiesशीमेल औरत अंतरवासनाDhudh chusa mjnu n kahaniBangla choti khineभरभक्कम आंटीची सेक्स कथाmaa mera nuni maslne lagimamiyar marumagan kamakkathaikalBangla X Golpo মাকে পেলাম হোটেলেಕಾಮ ಕಥೆभाभी ने ननद को खेल खेल में छुड़वाया हिंदी सेक्स कहानीಸೆಕ್ಸ್ ಕಥೆಗಳುবোনের গোসল করা দেখে ভাইয়ের ধোন সক্তshejarnila patavle sex katha marathiആന്റിയുടെ ഷഡ്ഢിmala ganbang jhala marathi sex kathasexy kamvli bae jvajviহট চটি পলি পায়েল