ভিনদেউৰ অত্যাচাৰ

Pradip das

New Member
Joined
May 3, 2019
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Age
30
মোৰ নাম ৰাণী।আজি দুমাহ আগত একেখন গাঁৱৰে বিমলদাৰ লগত পলাই আহিছিলো।ঘৰৰ ওপৰতনো কিমান বোজা হৈ থাকিম।সেই ভাৱিয়ে মই ভালপাই থকা বিমলদাৰ লগত পলাই অহাৰ সিদ্ধান্ত ললো।গাৱত বেচিকৈ হুলস্থুল লগাৰ ভয়ত বিমলদাই মোক আনি তাৰগুৱাহাটীৰ বায়েকৰ ঘৰতে ৰখালে আৰু মোক ৰাখিয়ে বিমলদা যোৰহাট লৈ গুচি গল।কাৰন মোৰ ১৮ বছৰ হোৱা নাছিল।গতিকে পুলিচৰ কিবা সমস্যা হোৱাৰ ভয়ত বিমলদাৰ ভিনিহিয়েকে তাক কিছুদিন লোকাই থকাৰ কথা কলে।কিন্ত বিমলদাই মোক এৰি যোৱাৰ চাৰিদিনৰ দিনাখনেই এজাক ধুমুহাই মোক শেষ কৰি পেলালে।সিদিনাখন বিমলদাৰ বায়েক আৰু ভিনদেউ বিয়া এখনলৈ গৈছিল।যোৱাৰ সময়ত তেওঁলোকে মোক ৰাতি নাহো বুলি কৈ গৈচিল যদিও ৰাতি ১১ টা মান বজাত ভিনদেউ আহি ওলাইছিলহি।লগত তেওৰ বয়সৰে আৰু দুজন মানুহ আহিছিল। তেওৰ কিবা কাম থকা কাৰণে আহিবলগীয়া হোৱা বুলি কলে।ময়ো তেওক বেচি নুসুধিলো।কাৰণ তেও যথেষ্ট গহীন হৈ থাকিছিল।তেও মোক দ্ৰয়িংৰুমত ফ্ৰিজৰ পানী দিবলৈ কোৱাত মই পানী নি দি আহি পুনৰ নিজৰ ৰুমত আহি আকৌ বিচনাত পৰিলো যদিও টোপনি নাহিল।দ্ৰয়িংৰুমৰ পৰা ভাহি অহা কথাবোৰ শুনি থাকিলো।২০ মিনিট মানৰ পিছত ভিনদেউৱে মোক আকৌ মাতিলে।কিবা লাগে বুলি মই দ্ৰয়িংৰুম পাই দেখিলো তেঁওলোকে মদ খাই আছে।লগৰ দুজনে মোক কিবা ধৰণেৰে চালে।ভিনদেউৱে মোক তেওলোকৰ লগত চিনাকী কৰাই দিয়াৰ চলেৰে মোৰ পিঠিখন পিহিব ধৰিলে।মই ভয়ত কপিব ধৰিলো।পিঠিখন পিহি পিহিয়ে হাতখন যেতিয়া মোৰ ককাল পালে মই ভিনদেউৰ হাতখন আচাৰি দিলো খংত।লগে লগে এটা প্ৰচণ্ড চৰ মোৰ গালত পৰাত মই মজিয়াত পৰি গলো।কি হল মই একো ধৰিব নোৱাৰোতে মজিয়াৰ পৰা উঠাই লৈ গাৰ জোৰত আৰু দুটা চৰ মাৰিলে।চিঞৰ এটা মাৰি ৰুমলৈ দৌৰ দিলো।পিচে পিচে তিনিটা ভোকাতুৰ কুকুৰ।ভিনদেউ ঠেলা এটা মাৰি বিচনাত বগৰাই দিলে মোক।যিমানেই জোৰ দিলো মই সিমানেই অত্যাচাৰ বাঢ়ি গল মোৰ দেহাটোৰ ওপৰত।এটাই যদি মোৰ চুলিকোচাত খামুচি ধৰিছিল এটাই মোৰ গাল লাল কৰি দিছিল চৰত।পিন্ধি থকা ফ্ৰকটো টানি আজুৰি ফালি পেলাইছিল।কুকুৰৰ দৰে চেলেকিচিল মোৰ দেহাতো।মোৰ কচলা যোনিত মোৰ দেউতাৰ বয়সৰ তিনিজন মতাৰ জিভা বিচৰন কৰিচিল।এজনে যোনি চেলেকি থকা সময়ত আন দুজনে মোৰ বুকুৰ কোমল মাংস দুটুকুৰা মুখত সোমাই চুপিচিল,গাখীৰ ওলোৱা বাদামী ৰংৰ বুটাদুটা কেচুৱাই গাখীৰ চুপা দিছিল।মজিয়াত আঠুকঢ়াই লৈ মোৰ চুলিত খামোচি ধৰি মোৰ মুখত তিনিওজনে বাৰী কিদাল ভৰাইছিল।গালত থপৰিয়াই থপৰিয়াই চুপাইচিল তেওলোকৰ গোন্ধ ওলোৱা বাৰীকিদাল।ভিনদেউ ৰ চকুৰ ইংগিত ত লগৰ দুজনে ঠেকেচা মাৰি পুনৰ বিচনাত পেলাই লৈ দুয়োজনে মোৰ হাত দুখ নত হেচা মাৰি ধৰি লৈছিল।মই দেখিছিলে ভিনদেউ সম্পূৰ্ণ উলংগ হৈ মোৰ ফালে আগুৱাই আহিছিল। হাতৰ তলুৱাত থু এগালমান লৈ মোৰ যোনীখণত লেপলেপকৈ ঘহি মোৰ ভৰিদুটা মেলি যোনীৰ ফুটাটোত বাৰী দাল লগাই হেচি ধৰিচিল।জীৱনত প্ৰথম কোনোবা মতাৰ বাৰী লৈচিলো যোনীত।বিষত ,যন্ত্ৰণা ত কেকাইছিলো।৩৪মিনিটমান নিৰ্দয় ভাৱে চুদি ভিনদেউৰ বাৰীদালে মোৰ যোনীত বমি কৰি দিছিল।এনেকুৱা লাগিছিল যেন বাৰীদাল ভৰাই মুতিহে দিছে।ভিনদেউ উঠি যোৱাৰ পিছত বন্ধু দুজনেও মোক গৰুচুদন দিছিল।ভিনদেউৰ পানী লাগি থকাৰ বাৱে পিছত কষ্ট বেচি নাপালো,পুৰপুৰাই সোমাই গৈছিল।মোৰ দেহটোৱেও এটা সময়ত হাৰি গৈছিলো। পূৰ্ণতা আছিল তেওলোকৰ চোদনত।যদিওবা মই পলুৱাই অহাৰ আগত বিমল দাৰ দিন চুদাইচিলো।সেই চোদনত প্ৰাপ্তি নাছিল।দেউতাৰ বয়সৰ ভিনদেউ ৱে মোক চোদনৰ আচল সুখ দিছিল।এটা সময়ত বন্ধু দুজন গুচি গৈছিল।ভিনদেউৱে মোক দাঙি আনি বাইদেউ আৰু তেওৰ শুৱনি কোঠাৰ পালেংত শুৱাই দিছিল।গজাৰ পৰা মই মোৰ যোনীৰ বালবোৰ খুৰোৱা নাছিলো।মোক ভৰিদুখন মেলি বহিব দি ভিনদেউ ৱে মোৰ বালবোৰ খুৰাই নিজৰো চাফ কৰাইচিল।লাজ নকৰাকৈ ভিনদেউৰ বাৰীদাল হাতেৰে মুঠি মাৰি লৈ চুপিচিলো।অকনো ঘিণ লগা নাছিল মোৰ।তেওৱো মোৰ যোনীত থু মাৰি মাৰি চেলেকিচিল।সেইদিনা ভিনদেউ ৱে ৰাতিপুৱালৈকে পেলিচিল মোৰ যোনি খন।বিচনা,চোফা ,টেবুল,বেদৰুম,বাথৰুম যতেই যেনেকৈ পাৰে চুদন দিছিল।ময়ো পোকৰ দাঙি দাঙি এজনী পূৰ্ণাংগ মাইকী দৰে গুৰিলৈকে ভৰাই লৈছিলো তেওৰ মোটোহা বাৰীদাল।গোটেই কোঠাটো ত আমাৰ চোদনৰ শব্দহে শুনা গৈছিল।বোকাত ভৰি সোমালে যিটো শব্দ ওলাই তেনেকুৱা শব্দ ই মোৰ যোনীৰ পৰা ওলাইছিল।সহ্য কৰিব নোৱাৰিলেও তেওৰ গাৰ ভৰ মোৰ গাৰ ওপৰত উঠাই সাৱটি লৈ চুলিট আঙুলি ফুৰাই দিছিলো।প্ৰথম অৱস্থাত ৰেন্দিৰ দৰে চুদা মানুহজনে পিচলৈ নিজৰ তিৰোতাৰ দৰে মৰম কৰি মোৰ কচা যোনিৰ সোৱাদ লৈছিল। গোটেই নিশাটো মোৰ মুখ ,যোনি,পোকৰত চুদি এটা সময়ত ভিনদেউ ৱে ভাগৰুৱা হৈ মোৰ উলংগ দেহৰ ওপৰত শুই গৈছিল
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 0)


Online porn video at mobile phone


ଖୁଡି ସେକ୍ସି ଷ୍ଟୋରୀவந்தனா என் தேவதை காமக் கதைபக்கத்துல ஆண்டியை ஓத்த கதைவாணி கூதிमराठी पुचचीthammudiki banisa Telugu sex kathaluमामीने लंड चुकला తెలుగు ఆటి సెక్స్xxx vido palang me poora letakeআমি মাঝে মাঝে আপুর প্যান্টি দেখে খেচাనాకే మతిపోయింది. ఇంక వాడెలాஅம்மன் புண்டைய நக்கிட்டுtelugu etanetu sex vidosबहकती बहू full storyডাক্তার আমার চুদে চুদে গুদ বেথা করে দিলোdostki bahen ko shil toda xxxமகளின் புண்டையை நக்கும் அப்பாతెలుగు ఆటి సెక్సునా శోభనం నా మరదలితోமுடங்கிய கணவனுடன் சுவாதி 16वहिणी ने लंड धरलाgalti se naukrani chudi storyantarwasna sex storryপাছায় চুদার গল্পmar javungi sex videoবৃষ্টির বৃষ্টি xossipChiththi kaluthai pool tamil kamamDESI CAHCHAI KI BOOR KI CHUDAI NEWलवडा घुसव पुच्चीतपुची फाटलीAnnanum avanin thangaiyumcollegil rape seidha sex kadhaigalআরে বারো ভাতারি বৌদির খিদে মেটানো চুতি দেdesi-nurse-kavita-fucking-with-doctor-clear-hindi-audio-and-loud-moaning/दूध दबादबाकर रंग लगायाஒக்கனும்bangla choti মা কে চুদতে দেখলাম আরেকজনের সাথে লুকিয়েदिपशिखा कि चुत कहानीchinnathu sex.comపూకులో కారంचूत मैडम कीmalayalam ഫെറ്റിഷ് കൂട്ടുകാരിയുടെ തീട്ടംkamsutra sxkx hiendxxx.sahrab.naseme.fukingwww.வித்தியாசமான கூட்டு ஓல் காமகதைகள்.চটি গল্প পাছা অবশMudiyatha kanavarudan swathi valkainewsexstory com telugu sex stories E0 B0 85 E0 B0 AE E0 B1 8D E0 B0 AE E0 B0 97 E0 B1 81 E0 B0 B0 E0ஓக்காచెల్లె పూకు కనబడిందిఅమ్మకి వయాగ్రా ఇచ్చి దెంగాtamil sex stories chinna ponnu indianwww.tamil rovdy aunty kamakathikal.comपुचची त बुलला sex xxxमेरी वाइफ की बर्बादी 1pedda thodalu unna sexy aunties bf videosparimala otha kamakathaikalমা ওর বেট সাত sex.vldeo চুদা চুদিనా శోభనం నా మరదలితోTamil Muslim Amma Kalla Kadhal Kamakathaikalகாவேரி மாமியார் புண்டையின் வெறிಅಮ್ಮ ಮಗ ಕೆಯ್ದಾಡುವ ಕಥೆஎன் மனைவிக்கு மலையாளிகள் கொடுத்த சுகம்தூங்கும்போது அக்காவின் புண்டையை தடவிய தம்பி காமகதைகள்my wife m l a kamakathaXxxx orate gali se chudaiMazi moti chaddi sex story அம்மா குளித்துவிட்டு பாவாடையோடAntarvassn maa mausaবোনের গোসল করা দেখে ভাইয়ের ধোন সক্তmamiyarkuinbamshrab,pi,ke,krvati,he,sex,malkin,sexi,vodiyomamiyarkuinbamTamil sivaraj swathi dex kathai. Comচুদে চুদে ভোদা খাল করে দেওয়ার চটি গল্পXxx video all video khada hokarchodneபுருசனுக்குப் புரோமோசன்!சுன்னி ஆட்டம்filecheap.com/maazee soyagem vol 8 videosTelugu amma Sexcomics அக்கா தங்கை லெஸ்பியன் செக்ஸ் வீடியோবাংলা চটি ফেনডমnahae dekha phr chudai antrvsna hindi storyamma ool pathni kathaiஅக்கா தம்பி காமகதைपुचीचे दिवानेभोसड़ा।और।लड।का।टकर