কাকলি বৌ—part 2

tiger000

New Member
Joined
Jul 26, 2019
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Age
34
তেনেকুৱা সময়তে পৰাগ আহিছিল আমাৰ ঘৰলৈ।ওখ–পাখ,আটিল দেহৰ গঠন আছিল তাৰ।অতি কম সময়ৰ ভিতৰতে মই বুজি উঠিছিলো যে পৰাগে মোৰ দেহৰ ভোক মাৰিব পাৰিব।হঠাৎ এদিন সেই সুযোগ টো আহিছিল।দহ দিনৰ বাৱে অফিচৰ কামত মানুহজন কলিকতা গৈছিল।নিশা খোৱা বোৱা কৰি পৰাগ শুবলৈ গৈছিল নিজৰ ৰূমত।দেহট অকল নাইট গাউন টো পিন্ধি মই পৰাগৰ দুৱাৰত টুকুৰিয়াইছিলো।মোক দেখি আচৰিত হৈছিল সি।তাৰ দেহত অকল হাফপেন্টটো আছিল।গোটেই ৰূমত চিগাৰেটৰ গোন্ধ।দুৱাৰখন জপাই খিলি টো লগাই দিছিলো মই ।কোঠাটোত মৌনতাই বিৰাজ কৰিছিল কিছু সময়।পিন্ধি থকা গাউনৰ গাঠিটো খুলি দিছিলো।সুলকি পৰি ৰৈছিল মোৰ ভৰিৰ ওচৰত।ব্ৰা–পেন্টি একো পিন্ধা নাছিলো দেহত।মোক তেনে ৰূপত দেখিও পৰাগ আগুৱাই অহা নাছিল মোৰ ফালে।এইবাৰ মই ভৰি দুখন থিয় হৈ মুতাৰ দৰে বহলকৈ মেলি বুচত আঙুলি এটা সুমুৱাই দি তাক ওলোৱা সোমোৱা কৰি দেখুৱালো।এওইবাৰো সি আগুৱাই নহাত মোৰ খং উঠি গৈছিল।দৌৰি যোৱাদি গৈ উধাই মুধাই চৰিয়ালো তাক।ঠিকচে গালি পাৰিলো–চালা,হিজৰা।ইমান ধুনীয়া মাইকী এজনীয়ে বুচখন পাতি দিছো তোক,চুদাৰ দম নাইনে কি।কাপুৰুষ চাল্লা।খংৰ ভমকত তাক মই চৰিয়াই আছিলো।হঠাৎ এটা প্ৰচণ্ড চৰ মোৰ গালত পৰিল।বিচনাত পৰি গৈছিলো মই।বিচনাত পৰি থকাৰ পৰা চুলিকোচাত খামোচি ধৰি মোক উঠাই লৈ মোক দুয়োখন হাতেৰে কেইবাটাও চৰ মাৰিছিল পৰাগে।বহুত খং উঠিছিল তাৰ।চৰিয়াই চৰিয়াই সি কৈ আছিল—তেতিয়াৰ পৰাই সহ্য কৰি আছিলো,বুচৰ পিৰপিৰণি উঠিছে চালী ৰেণ্ডি।মতাই নুচুদে নে কি তোক।
ময়ো নিৰ্ল্লজৰ দৰে উত্তৰ দিছিলো তাক,–মতাই চুদিব নোৱাৰা হৈছে কাৰণেইটো তোৰ আগত বুচ মেলি দিছো ৰেণ্ডা।
চালী,বম ৰেণ্ডিৰ দৰে কথা কৈছ বে ।
তাৰ ওঠত কামুৰি ধৰি মই তাাক কলো,–তেনেহলে আজি মোক ৰেণ্ডিৰ দৰেই দয়া মমতা নোহোৱাকৈ চুদ।
ভৰি দুখন দাঙি লৈ মোৰ বুচৰ ফুটাত জিভা ভৰোৱাই দিছিল সি।চুলিকোচাত খামুুচি ধৰিছিলো তাৰ,উফফউফফফফফ পৰাাগ।বুুচৰ পাাহি দুটাত ওঠযুৰিৰে হেচি চপক চপক শব্দ উলিয়াই গোটেই ৰস শোষন কৰিছিল সি।বুচৰ ভিতৰৰ কোমল মঙহটুকুৰা যেতিয়া সি জিিভাৰ আগটোৰে লিকলিকাই দিছিল,উত্তেজনাত চিঞৰি পেলাইছিলো।অ’পৰাগ অহহহহহহ,কি কৰিছ তই,ওলাই যাব মোৰ মাল,অউফফফফফফ।অ মাাাাাা উমমমমম।বহুত ভাল লাগিছে মোৰ। ৩৬ চাইজৰ দুুদু দুটা কেচুৱাই গাখীৰ খোৱাা দিছিল সি।পাহৰি পেলাইছিলো আমাৰ সম্পৰ্কৰ কথা।হাাফপেণ্টটো খুলি মোৰ মুখৰ আগত বাৰীদাল উলিয়াই দিিছিল।কেতকেতকৈ কলা বাৰীদালৰ শিৰবোৰ ফুলি উঠিিছিল।পৰাগে নকলেও মই বুজি পাইছিলো তাক কি লাাগে।সোমোৱাাাই লৈছিলো তাৰ বাৰীদাল মোৰ মুখৰ ভিতৰত।তাৰ বাৰীদাল ইমানেই দীঘল আছিিিল যে বাৰীদাাালৰ আধা অংশ বাহিৰতে আছিল।বাৰী চুপা প্ৰত্যেকজনী তিৰোতা বা ছোৱালীয়ে গম পাব বাৰী চুপা কিমান কষ্টকৰ।এই সময়খিনিত নিৰ্দয় হৈ পৰে মতাবোৰ।দুুখন হাতেৰে মোোৰ মূূৰটো ধৰি ঠেলি ঠেলি ডিঙিলৈকে ভৰাই দিছিল বাৰীীদাল।মই ওকাই আছিলো।ওৱাক ,ওৱাাক,উকককককক আৰু পৰাগে মোৰ মুখচোদনত ব্যস্ত আছিল।মোৰ ওঠৰ কাষেৰে পৰাগৰ. চেট দাালৰ পৰা ওলোৱা বিজলুৱা আঠাাজাতীয় পানীবোোৰ বৈ আছিিল।এটা সময়ত বাাৰীদাল মুখৰ পৰা ওলিয়াই আনি বিচনাত শুৱাই লৈৈ আকৌ এবাৰ মোৰ গোোটেই দেহাটো চেলেেেকি দিছিল মোৰ বুুচৰ ফুটাত বাাাৰীদাল লগাাই লাহেকৈ ঠেলি দিছিিল।গোটেই মানুহজনীী কপি উঠিিছিলো মই । আসসসসসস,পৰাাাগ ,থু অকন বেচিকৈ লগাই লনা।ডাঙৰ আছে তোোৰ মাালটো।
সি মোক ধমক মাৰি দিছিল,চুপ থাাক মাদাৰচোদ ৰেণ্ডি।—ককালত মেৰিয়াই ধৰ ভৰিিৰে।সি কোৱা মতে মেৰিয়াই ধৰিিছিলো মই তাাক।ককালখন দাঙি গাৰ জোৰত ধাাক্কা এটা মাৰিি গোোটেইদাল ভৰাই দিছিল মোৰ বুচত।বিিষত চিঞৰ মাৰি দিছিলো মই।ওৱা মা মাা মা মা উফফফফ পৰাগ উলিিয়াই আন অ ,গুৰি পাইচেগৈ মোৰ।তাৰ পিচত আৰম্ভ হৈছিল পৰাগৰ অত্যাচাৰ।বুচৰ বিিষ উঠাই দিিছিল মোৰ।এটা সময়ত সি চিঞৰি উঠিছিল,ঐ জোৰকৈ সাাৱটি ধৰ,ওলাব মোৰ ।পৰাাগক জোৰকৈ সাৱটিি ধৰি তলৰ পৰা পোোকৰটো দাাঙি দিছিলো।দাাত মুখ কাামুৰি থাপ মাাাৰিছিল সি—অহহহহহহহ,মজা লাগিছেে কেেলা চুদি তোক।ৰেগুলাৰ চুুুদিম আজিৰ পৰা।আসসসসসসসসসসসসসসসসসসসসসস,
চিৰিক চিৰিক,য়াহহহহহহহহহ।অহ কাাাাকলি ,মোৰ জান।কিছু সময় গাৰ ওপৰত পৰি থাাাকি লাহেকৈ বাৰীদাল উলিয়াই আনি চিগাৰেট এটা জলাই লৈছিিল।মই গাউনটোো গাত লৈ নিজৰ ৰূমলৈ আহিব লওতেই হাতত থাপ মাাাৰি ধৰি কলে ,কত যাৱ।এতিয়াই হোৱা নাই,বাকী আছে আৰু।তাৰ পিছত টেবলেট লৈ তাৰ মন নভৰালৈকে পেলি দিছিল মোক।
 
  • Like
Reactions: bitu das

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 0)


Online porn video at mobile phone


తెలుగు ఆటి సెక్సుடாக்டர் கன்னி கழிக்கும் காம கதைகள்அம்மா பாட்டியுடன் காம கதைJasmin ru mur sex kahiniAmma tellugu cartoon sex storees comகணவரின் பதவி உயர்வுக்கு மனைவி 12మా భార్య తో అమ్మ సెక్స్ స్టోరిస్ తెలుగు న్యూpathiye adikkada sex videoசங்கீதா மேடம்কি ভাবে চুদে কাদাবো আমার বৌকেचुद्दी चुदाईসৎমা চদা ছেলে ভোদা ধনটা গল্প XxXnxx লেংতা বোৱাৰীसेकसी बिडियो मममी को बेटा ने चेदाभाभीचा दानाassamese porn video kola koniShadi ke baad honeymoon sex stories-thread உன் பொண்டாட்டிய ஓக்கனுமாம்Buwari suda storyపల్లెటూరు అమ్మ నాన్న సరసంBaideuk chudilu50 varsha aunty la zavlowww.marathi bhasha mulichi bra panty sex stories.comகாளி ஓத்தான்Telugu atthama ucha sex storiespushpo apu panu golpo BengaliKambikathakal chathu pokumபால்குடிக்கும் வீடியேmalayali nalla mulakalum thudakalumআমি,আমার বউ ও বন্দু,বন্দুর বউ গুপ সেক্স bangla chotiதிரும்புடி பூவை வைக்கனும்অকল্পনীয় চোদনmaar logot chudon kahini in assamesrxxxBhauji salikotit anguli mara sex storyநண்பனின் காதலி என்னுடன் கட்டிலில் 18 -भुकी ओरडत सेकसமுடங்கிய கணவருடன் சுவாதி காம கதைகள் பகுதிஅபிநயா – என் நண்பனின் அழகு மனைவி 8அக்க்காவின் மூத்திர வாடை தமிழ் காம கதைகள்அவசரமா போட்ட கள்ள ஓல் புன்டைchudaikahaniassameseশাশুড়ির সাথে সেক্স স্টোরিఅక్కకి మొగుడు లేడుतड़पती मकान मालकिन वीडियोहिन्दी सेक्सी कहानी कामवाली को चोदाmaar logot chudon kahini in assamesrతెలుగు ఆటి సెక్సుबहकती बहूबहन कि बगिचे मे गांड मारी sax storyఅనురాగ కుటుంబం pdf downloadগুদ মাল সোনা বাড়া ফ্যাদাkamakthai koothe photosதமிழ் காமகதைகல் மனைவி பாலைவனம் जिस्म की जरूरत विजय चुदाईtrain minchudai kikasasur. babu. xxx video. dartraredesiఒక్క పెళ్లి అయిన రమ్య తెలుగు సెక్స్ స్టోరీస్pothai mayakathil makalai oththa appaakka kaamathin uchakattam sex stories in Tamil भाभी ने लँड चुतने का विडीयोbangla ফোরসাম sex storyతెలుగు సెక్స్ ఫిలింగ్స్ videostamilbindisexyഉമ്മയുടെ കുണ്ടികറുത്ത പൂറ് നക്കിsex story ಕನ್ನಡ ಕುಂಡೆಸುಮಳ ಕಾಮ ದಾಹ ಕಾಮ ಕಥೆபெரிய பொண்ணு சின்ன முலைAnnabel-Massina032.mp4गांड मारोगे मेरा रंडी की तरहநிரு அண்ணி சுண்ணி पुच्चीची हवसഅമ്മയുടെ palu sexഎന്റെ അമ്മയുടെ വലിയ പൂർमेरि गानद कि से चुदाईபாவாடை தூக்கி காட்டும் அம்மா கதைनोकरानीला झवलोபுதிய அக்கா புண்டை காமகதைகள்അപ്പി ഇട്ടു kambikathakalगलती से पति की जगह कोई और छोड़ गया मोठे लैंड सेஅடங்கா காமதைகள்meri virgin chut bhayanak chudaiTelugu donga mogudu sex storiesxxx bia fatijiba puraआईला लंडाची गर्मी दिली